Dawid Ciążyński trzecim "zimowym nabytkiem"!

Dawid Ciążyński trzecim "zimowym nabytkiem"!

31-letni, doświadczony były już zawodnik Zjednoczonych Trzemeszno Dawid Ciążyński, jest trzecim nowym, oficjalnie zaprezentowanym piłkarzem Huraganu Pobiedziska w zimowym okienku transferowym. Wychowanek gnieźnieńskiego Mieszka ostatnie pięć i pół sezonu reprezentował zielono-czerwone barwy Zjednoczonych.

W sezonach 2009/10 i 2010/11 w barwach Mieszka rywalizował na boiskach III-ligi rozgrywając blisko 40 spotkań.  Wcześniej jeden sezon spędził w Dębie Barcin.  "Ciąża" w ostatnim czasie pełnił funkcję kapitana w zespole z Trzemeszna z którym w sezonie 2017/18 awansował do IV ligi.

Świeżo upieczony Huraganista wystąpił w rundzie jesiennej w spotkaniu HP ze Zjednoczonymi strzelając jedną z bramek dla rywali, którzy wygrali ostatecznie 3:1. Mierzący 178 centymetrów dynamiczny boczny pomocnik trenował z zespołem od początku lutego i zagrał w pięciu grach kontrolnych naszego zespołu.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze jedno nazwisko nowego graczy HP, który w przyszłej rundzie reprezentować będzie barwy Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!
  19 marca 2021 r.
  Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

  Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do drużyny seniorów Pobiedziskiego Huraganu dołączył 32-letni napastnik - Paweł Piceluk.

  M.in. kilkukrotny król strzelców III-ligi mający na swoim koncie ponad 150 występów na poziomie centralnym (I i II liga) jesienią był zawodnikiem Sokoła Kleczew (III liga).

  więcej 
 • Maksymilian Janowski zgłoszony do pierwszej drużyny
  1 marca 2021 r.
  Maksymilian Janowski zgłoszony do pierwszej drużyny

  Dotychczasowy zawodnik rezerw naszego klubu, 18-letni Maksymilian Janowski zgłoszony został do szerokiej kadry pierwszej drużyny Huraganu.

  Mierzący 195 cm napastnik bądź boczny pomocnik w trakcie okresu przygotowawczego zdążył zdobyć dwie bramki i zaliczyć dwie asysty. 

  więcej 
 • Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem
  22 lutego 2021 r.
  Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem

  24-letni ofensywny zawodnik Maciej Jakubek jest drugim nowym, prezentowanym zawodnikiem drużyny seniorów Huraganu w zimowym okienku transferowym.

  Wychowanek Lidera Swarzędz poza jednym sezonem w IV-ligowej Kotwicy Kórnik całą dotychczasową przygodę z piłką związany był ze swoim macierzystym klubem.

  więcej