Dawid Ciążyński trzecim "zimowym nabytkiem"!

Dawid Ciążyński trzecim "zimowym nabytkiem"!

31-letni, doświadczony były już zawodnik Zjednoczonych Trzemeszno Dawid Ciążyński, jest trzecim nowym, oficjalnie zaprezentowanym piłkarzem Huraganu Pobiedziska w zimowym okienku transferowym. Wychowanek gnieźnieńskiego Mieszka ostatnie pięć i pół sezonu reprezentował zielono-czerwone barwy Zjednoczonych.

W sezonach 2009/10 i 2010/11 w barwach Mieszka rywalizował na boiskach III-ligi rozgrywając blisko 40 spotkań.  Wcześniej jeden sezon spędził w Dębie Barcin.  "Ciąża" w ostatnim czasie pełnił funkcję kapitana w zespole z Trzemeszna z którym w sezonie 2017/18 awansował do IV ligi.

Świeżo upieczony Huraganista wystąpił w rundzie jesiennej w spotkaniu HP ze Zjednoczonymi strzelając jedną z bramek dla rywali, którzy wygrali ostatecznie 3:1. Mierzący 178 centymetrów dynamiczny boczny pomocnik trenował z zespołem od początku lutego i zagrał w pięciu grach kontrolnych naszego zespołu.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze jedno nazwisko nowego graczy HP, który w przyszłej rundzie reprezentować będzie barwy Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej 
 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  1 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Siedmioro zawodników będących na stałe w kadrze HP w rundzie wiosennej minionego sezonu nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. 

  Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące "wychodzących" ruchów kadrowych w zespole seniorów.

  więcej