Remis na zakończenie przygotowań

Remis na zakończenie przygotowań

Aura nie pozwoliła rozegrać ostatniego sparingu przed rozpoczęciem ligi na naturalnej nawierzchni. Mecz Huraganu z Przemysławem Poznań, liderem III grupy poznańskiej klasy okręgowej pierwotnie miał zostać rozegrany na boisku w Kiszkowie, lecz ostatecznie ze względu na opady deszczu rywalizacja przeniosła się do Trzemeszna. 

Na nowym pełnowymiarowym, sztucznym boisku we wspomnianym Trzemesznie Huraganiści zremisowali z rywalem 2:2 (2:2), choć Pobiedziszczanie po 30 minutach prowadzili już 2:0 i stworzyli jeszcze kilka 100% sytuacji do zdobycia bramki.

W pierwszym kwadransie powinno być już 2:0, ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali kolejno Dawid Ciążyński oraz Adam Niedzielski. Prowadzenie czerwono-czarni objęli w 17 minucie po strzale głową Macieja Ratajskiego z dokładnego dośrodkowania Marcina Pająka. Wynik powinni podwyższyć Łukasz Maciejewski oraz ponownie Niedzielski, ale nie udało wykorzystać się sytuacji sam na sam.

Drugiego gola po akcji ze wspominanymi już Niedzielskim zdobył kolejny nowy nabytek czyli Przemysław Halasz pewnie wykorzystując w 29 minucie akcję sam na sam z golkiperem rywali. Do 40 minuty młody, ambitny zespół z Poznania nie zagroził bramce strzeżonej przez Marcina Putrę. Niestety w ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy Pobiedziszczanie nie ustrzegli się błędów i szybko, za szybko zrobiło się 2:2.

W drugiej połowie mecz się wyrównał, lecz to czerwono-czarni powinni spokojnie pokonać rywala. Niestety skuteczności w dobrych sytuacjach zabrakło wprowadzonym w drugiej połowie Mateuszowi Chachule i Davidowi Paku-Tsheli. Ostatecznie żadna z drużyn nie znalazła drogi do bramki rywala i mecz zakończył się remisem.

W ósmym ostatnim meczu towarzyskim przed rozpoczęciem wiosennych zmagań ligowych trener Kutynia nie mógł skorzystać z kilku zawodników m.in. Matusiaka, Trepki, Jóźwiaka oraz Duszyńskiego, który ze względu na pauzę za kartki nie wystąpi w spotkaniu ze Spartą Złotów.

Cztery zwycięstwa, trzy remisy i jedna porażka to bilans gier kontrolnych Huraganu w trakcie okresu przygotowawczego. Już za tydzień, w niedzielę o godzinie 15:00 w Pobiedziskach wraca walka o ligowe punkty! 

Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)

 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:2 (2:2)
 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej