Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

Dla mierzącego 196 cm golkipera Mikołaja Miczyńskiego było to drugie podejście do naszego zespołu. Do drużyny Pawła Kutyni dołączył dokładnie rok temu przychodząc z Vitcovii Witkowo. W minionym sezonie zagrał w 10 meczach, spędzając na boisku 844 minuty, przepuszczając w tym czasie 16 bramek. „Miczi” jest obecnie w trakcie poszukiwania nowego klubu.

Również rok temu na zasadzie wypożyczenia z Unii Swarzędz do HP trafił Mikołaj Nowak. W tym czasie zagrał w 20 oficjalnych spotkaniach, spędzając na boisku 1546 minut. Najmniej bo tylko 3 mecze (192 minuty) zaliczył Bohdan Tril, który do zespołu dołączył w październiku zeszłego roku. Ukraiński pomocnik zdobył dwie ligowe bramki w meczu z Zamkiem Gołańcz i Czarnymi Czerniejewo. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów
  2 lipca 2020 r.
  Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił z jakimi rywalami przyjdzie rywalizować naszym seniorskim drużyną w zbliżającym się sezonie 2020/21. Drużyna seniorów rozgrywki V ligi rozpocznie w pierwszy weekend sierpnia, z kolei rezerwy do walki o ligowe punkty w B-klasie przystąpią 2 tygodnie później. Obie drużyny wystąpią również rozgrywkach TOTOLOTEK Pucharu Polski.

  więcej 
 • Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!
  17 czerwca 2020 r.
  Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!

  To już pewne - w sezonie 2020/21 w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wystartuje drugi zespół seniorów naszego klubu. Zespół prowadzony przez dotychczasowego trenera juniorów Roberta Raszewskiego solidnie trenuje już od ponad miesiąca, a rozgrywki w B-klasie zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu
  15 czerwca 2020 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

  Po dziesięciodniowej przerwie do treningów powróciła drużyna seniorów. Tym samym Huraganiści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się w weekend 1/2 sierpnia. Na ten właśnie termin zaplanowana została pierwsza kolejka V ligi. Przed meczami o stawkę czerwono-czarnych czeka seria gier kontrolnych. Najbliższe spotkanie już w przyszłą sobotę 20 czerwca.

  więcej