Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

Dla mierzącego 196 cm golkipera Mikołaja Miczyńskiego było to drugie podejście do naszego zespołu. Do drużyny Pawła Kutyni dołączył dokładnie rok temu przychodząc z Vitcovii Witkowo. W minionym sezonie zagrał w 10 meczach, spędzając na boisku 844 minuty, przepuszczając w tym czasie 16 bramek. „Miczi” jest obecnie w trakcie poszukiwania nowego klubu.

Również rok temu na zasadzie wypożyczenia z Unii Swarzędz do HP trafił Mikołaj Nowak. W tym czasie zagrał w 20 oficjalnych spotkaniach, spędzając na boisku 1546 minut. Najmniej bo tylko 3 mecze (192 minuty) zaliczył Bohdan Tril, który do zespołu dołączył w październiku zeszłego roku. Ukraiński pomocnik zdobył dwie ligowe bramki w meczu z Zamkiem Gołańcz i Czarnymi Czerniejewo. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Przeżyjmy to jeszcze raz! Lignomat Jankowy - HURAGAN (12.08.2000)
  11 sierpnia 2020 r.
  Przeżyjmy to jeszcze raz! Lignomat Jankowy - HURAGAN (12.08.2000)

  Druga kolejka pokazała, że Huragan będzie drużyną nieobliczalną. Lignomat w tych czasach przegrał po raz pierwszy u siebie w III lidze od bardzo dawna.

  "Słynne" gliniane boisko pod Kępnem zostało zdobyte ku radości fanów HP.

  więcej 
 • Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21
  28 lipca 2020 r.
  Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

  Dwudziestu sześciu zawodników liczy kadra senirów Huraganu, która reprezentować będzie czerwono-czarne barwy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Pełną kadrę Huraganu Pobiedziska prowadzoną przez trenerów Pawła Kutynię i Jacka Przybylskiego wraz ze szczegłami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

  więcej 
 • Pożyteczny, wygrany sprawdzian
  18 lipca 2020 r.
  Pożyteczny, wygrany sprawdzian

  Szósty mecz sparingowy mają za sobą seniorzy naszego Huraganu. Pobiedziszczanie wygrali na wyjeździe z V-ligowym PKS Racot 2:1 (1:0). Przed drużyną jeszcze dwie towarzyskie gry, w środę z rezerwami Warty Poznań, a w przyszły weekend z Gromem Plewiska. Przypomnijmy, że pierwsza ligowa kolejka rozegrana zostanie już 2 sierpnia, w niedzielę o godzinie 15. w Pobiedziskach!

  więcej