Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

Dla mierzącego 196 cm golkipera Mikołaja Miczyńskiego było to drugie podejście do naszego zespołu. Do drużyny Pawła Kutyni dołączył dokładnie rok temu przychodząc z Vitcovii Witkowo. W minionym sezonie zagrał w 10 meczach, spędzając na boisku 844 minuty, przepuszczając w tym czasie 16 bramek. „Miczi” jest obecnie w trakcie poszukiwania nowego klubu.

Również rok temu na zasadzie wypożyczenia z Unii Swarzędz do HP trafił Mikołaj Nowak. W tym czasie zagrał w 20 oficjalnych spotkaniach, spędzając na boisku 1546 minut. Najmniej bo tylko 3 mecze (192 minuty) zaliczył Bohdan Tril, który do zespołu dołączył w październiku zeszłego roku. Ukraiński pomocnik zdobył dwie ligowe bramki w meczu z Zamkiem Gołańcz i Czarnymi Czerniejewo. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej