Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

Doświadczony, 33-letni środkowy obrońca Maciej Ratajski w minionym tygodniu oficjaljnie został nowym piłkarzem Huraganu. Wychowanek Warty Poznań w której w wieku 18 lat zadebiutował w III lidze przez ostatnie prawie 11 lat (z półroczną przerwą na występy w Sparcie Oborniki) związany był z Dopiewskim GKS. 

Mierzący blisko 190 cm wzrostu zawodnik ma za sobą m.in. cztery pełne sezony w rozgrywkach III ligi (ponad 100 oficjalnych spotkań). 

W ostatnich sześciu latach pełnił rolę kapitana w drużynie z Dopiewa. W piłkarskim CV ma dwa awanse do III ligi ze Spartą Oborniki i GKS Dopiewo.

"Rataj" trenuje z zespołem od trzech tygodni i wystąpił w ostatnich dwóch sparingach naszej drużyny z Lipnem Stęszew (3:3) i Kanią Gostyń (3:0). 

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze nazwiska czterech nowych graczy, którzy w przyszłej rundzie reprezentować będą barwy Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów wiosna 2020
  24 marca 2020 r.
  Kadra seniorów wiosna 2020

  Dwudziestu siedmiu zawodników liczy kadra seniorów Huraganu, która miała mieć za sobą już dwie kolejki ligowe rundy rewanżowej sezonu 2019/2020. Na ten moment zespół trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego do rywalizacji i treningów ma powrócić po 26 kwietnia. Pełną kadrę seniorów wraz ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

  więcej 
 • Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!
  16 marca 2020 r.
  Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

  Siedmiu zawodników, którzy reprezentowali zespół Huraganu jesienią nie zobaczmy w rundzie rewanżnowej sezonu 2019/20. Cełej siódemce dziękujemy za dłuższe bądź krótsze reprezentowanie czerwno-czarnych barw. Część graczy została lub zostanie wypożyczona, część z różnych przyczyn musiała zawiesić treningi stąd liczymy, że niedługo się jeszcze spotkamy!

  więcej 
 • Przemysław Halasz zagra w HP
  9 marca 2020 r.
  Przemysław Halasz zagra w HP

  Po bramkarzu, obrońcy i pomocniku którzy zaprezentowani zostali w ostatnim czasie jako nowi piłkarze HP tym razem czas na napastnika. 25-letni wychowanek Lecha Poznań Przemysław Halasz dołączył do kadry Huraganu, która już w najbliższą niedzielę na własnym terenie zainauguruje rundę wiosenną meczem ze Spartą Złotów.

  więcej