Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

Doświadczony, 33-letni środkowy obrońca Maciej Ratajski w minionym tygodniu oficjaljnie został nowym piłkarzem Huraganu. Wychowanek Warty Poznań w której w wieku 18 lat zadebiutował w III lidze przez ostatnie prawie 11 lat (z półroczną przerwą na występy w Sparcie Oborniki) związany był z Dopiewskim GKS. 

Mierzący blisko 190 cm wzrostu zawodnik ma za sobą m.in. cztery pełne sezony w rozgrywkach III ligi (ponad 100 oficjalnych spotkań). 

W ostatnich sześciu latach pełnił rolę kapitana w drużynie z Dopiewa. W piłkarskim CV ma dwa awanse do III ligi ze Spartą Oborniki i GKS Dopiewo.

"Rataj" trenuje z zespołem od trzech tygodni i wystąpił w ostatnich dwóch sparingach naszej drużyny z Lipnem Stęszew (3:3) i Kanią Gostyń (3:0). 

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze nazwiska czterech nowych graczy, którzy w przyszłej rundzie reprezentować będą barwy Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!
  19 marca 2021 r.
  Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

  Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do drużyny seniorów Pobiedziskiego Huraganu dołączył 32-letni napastnik - Paweł Piceluk.

  M.in. kilkukrotny król strzelców III-ligi mający na swoim koncie ponad 150 występów na poziomie centralnym (I i II liga) jesienią był zawodnikiem Sokoła Kleczew (III liga).

  więcej 
 • Maksymilian Janowski zgłoszony do pierwszej drużyny
  1 marca 2021 r.
  Maksymilian Janowski zgłoszony do pierwszej drużyny

  Dotychczasowy zawodnik rezerw naszego klubu, 18-letni Maksymilian Janowski zgłoszony został do szerokiej kadry pierwszej drużyny Huraganu.

  Mierzący 195 cm napastnik bądź boczny pomocnik w trakcie okresu przygotowawczego zdążył zdobyć dwie bramki i zaliczyć dwie asysty. 

  więcej 
 • Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem
  22 lutego 2021 r.
  Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem

  24-letni ofensywny zawodnik Maciej Jakubek jest drugim nowym, prezentowanym zawodnikiem drużyny seniorów Huraganu w zimowym okienku transferowym.

  Wychowanek Lidera Swarzędz poza jednym sezonem w IV-ligowej Kotwicy Kórnik całą dotychczasową przygodę z piłką związany był ze swoim macierzystym klubem.

  więcej