Remis w czwartym sparingu

Remis w czwartym sparingu

Remisem 3:3 (1:1) zakończyła się czwarta gra kontrolna seniorów. Rywalem Huraganistów był zespół Lipna Stęszew, który podobnie jak HP występuje w V lidze. Przed zespołem trenerów Kutyni i Przybylskiego jeszcze cztery sparingi.  Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostał miesiąc. 

Pierwsza połowa była dość wyrównana czego efektem były dwie bramki. W drugiej połowie Pobiedziszczanie przeważali, lecz skuteczność w całym meczu naszej drużyny była mocno "zachwiana".

Huraganiści nie wykorzystali co najmniej kilku 100% sytuacji bramkowych. Dodatkowo w kilku sytuacjach zabrakło szczęścia. Po strzałach Łukasza Maciejewskiego oraz Marcina Jędrzejczaka piłka trafiła w poprzeczkę.

Rywale dwie bramki zdobyli po uderzaniach z dystansu i akcji sam na sam z Marcinem Putrą. Do bramki Lipna Stęszew trafił Daniel Brylewski oraz dwukrotnie zawodnik testowany, wprowadzony w drugiej części meczu.

W spotkaniu zagrało 20 zawodników w tym 4 testowanych. Zabrakło Patryka Jóźwiaka, Bartosza Żołądkiewicza, Mikołaja Miczyńskiego oraz wszystkich juniorów, którzy w sobotę wygrali 2:1 sparing po bramkach Eryka Drożdżyńskiego i Marcina Jesionkowskiego z juniorami Przemysława Poznań występującymi w wielkopolskiej lidze juniorów.

W przyszły weekend w Gostyniu zagramy z miejscową Kanią. Harmongram gier sparingowych dostępny w zakładce Seniorzy -> Sparingi(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej