Remis w czwartym sparingu

Remisem 3:3 (1:1) zakończyła się czwarta gra kontrolna seniorów. Rywalem Huraganistów był zespół Lipna Stęszew, który podobnie jak HP występuje w V lidze. Przed zespołem trenerów Kutyni i Przybylskiego jeszcze cztery sparingi.  Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostał miesiąc.

Pierwsza połowa była dość wyrównana czego efektem były dwie bramki. W drugiej połowie Pobiedziszczanie przeważali, lecz skuteczność w całym meczu naszej drużyny była mocno "zachwiana".

Huraganiści nie wykorzystali co najmniej kilku 100% sytuacji bramkowych. Dodatkowo w kilku sytuacjach zabrakło szczęścia. Po strzałach Łukasza Maciejewskiego oraz Marcina Jędrzejczaka piłka trafiła w poprzeczkę.

Rywale dwie bramki zdobyli po uderzaniach z dystansu i akcji sam na sam z Marcinem Putrą. Do bramki Lipna Stęszew trafił Daniel Brylewski oraz dwukrotnie zawodnik testowany, wprowadzony w drugiej części meczu.

W spotkaniu zagrało 20 zawodników w tym 4 testowanych. Zabrakło Patryka Jóźwiaka, Bartosza Żołądkiewicza, Mikołaja Miczyńskiego oraz wszystkich juniorów, którzy w sobotę wygrali 2:1 sparing po bramkach Eryka Drożdżyńskiego i Marcina Jesionkowskiego z juniorami Przemysława Poznań występującymi w wielkopolskiej lidze juniorów.

W przyszły weekend w Gostyniu zagramy z miejscową Kanią. Harmongram gier sparingowych dostępny w zakładce Seniorzy -> Sparingi(gk)