Zapisz się do darmowych powiadomień SMS i e-mail!

Zapisz się do darmowych powiadomień SMS i e-mail!

Przypominamy i zachęcamy do skorzystania z darmowych aplikacji udostępnionych przez nasz klub, które pozwolą Państwu być cały czas na bieżąco z informacjami z naszego stowarzyszenia! Wystarczy się zapisać poprzez pola dostępne po lewej stronie naszej witryny lub na dole w przypadku wersji mobilnej.

SMS HuraganINFO oraz Newsletter Huragan to całkowicie darmowe usługi, które można zamówić już dziś!

SMS HuraganINFO: Chcesz szybko znać wynik drużyny seniorów Huraganu? Chcesz wiedzieć kiedy gramy? Od dziś te oraz inne ciekawe informację związane z działalnością naszego stowarzyszenia mogą trafiać do Ciebie automatycznie! Zapisz się do aplikacji SMS HuraganINFO poprzez podanie swojego numeru telefonu i korzystaj już teraz (pole "SMS" po lewej stronie witryny)!

Newsletter HuraganNie masz czasu wchodzić na klubową stronę? Korzystasz często z maila? Chcesz aby najważniejsze informację ze strony naszego stowarzyszenia trafiały do Ciebie automatycznie? Zapisz się do aplikacji Newsletter Huragan i bądź na bieżąco (pole "Newsletter" po lewej stronie witryny)!

Wszystkie tego typu zabiegi, które realizował będzie nasz klub mają na celu m.in. dotarcie do jak największej grupy odbiorców co wiążę się bezpośrednio z promowaniem naszego klubu oraz naszych sponsorów. Zapraszamy do skorzystania! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów
  12 sierpnia 2021 r.
  Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów

  Zgodnie z przyjętą jednogłośnie uchwała członków stowarzyszenia podjętą na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym, które odbyło się w dniu 3.08. br. przedstawiamy informacje i zasady dotyczące wstępu na mecze domowe seniorów Huraganu w sezonie 2021/22 w rozgrywkach IV ligi.

  więcej 
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu
  20 lipca 2021 r.
  Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu

  Powołując się na statut Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Huragan Pobiedziska, zarząd klubu zawiadamia, że w dniu 3 sierpnia (wtorek) bieżącego roku o godz. 19:00 w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim przy ul. Kiszkowskiej 7 w Pobiedziskach odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu.

  więcej 
 • Przekaż 1% podatku na HP!
  22 marca 2021 r.
  Przekaż 1% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy do wsparcia w ten sposób naszego sportowego stowarzyszenia. W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać nr KRS 0000270261 oraz cel "Huragan Pobiedziska 3625"

  więcej