Szósta gra kontrolna z IV-ligowym TPS na remis

Szósta gra kontrolna z IV-ligowym TPS na remis

Drugi remis w szóstym sparingu zanotowali Huraganiści. Czerwono-czarni zremisowali z IV-ligowym TPS Winogrady Poznań 2:2, prowadząc do przerwy 1:0. Mecz rozegrany został na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy kampusie studenckim na Morasku. Pierwszy mecz ligowy już 15 marca!

Pobiedziszczanie do przerwy prowadzili 1:0 po rzucie karnym z 24 minuty wykonanym przez Bartosza Żołądkiewicza. Chwilę później po pięknym uderzeniu z pierwszej piłki w poprzeczkę trafił Mikołaj Nowak. Rywale również próbowali zdobyć gola ale zawodnik TPS w dobrej sytuacji uderzył bardzo niecelnie.

Pierwsza część meczu była dość ciekawa piłkarsko. Tego samego nie można powiedzieć o drugiej połowie w której było mnóstwo niedokładności z obu stron. Momentami poczynania drużyn były bardzo chaotyczne.

Rywale wyrównali tuż po wznowieniu gry strzałem zza pola karnego. Huragan ponownie na prowadzenie w 72 minucie wyprowadził Łukasz Maciejewski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym ale cztery minuty później znów z dystansu gola zdobyli zawodnicy z Poznania. 

Naszej drużynie, szczególnie w drugich 45 minutach podobnie jak w meczu z Lipnem brakowało skuteczności. Swoje sytuacje miał również zespół z Winograd, ale mecz zakończył się ostatecznie remisem.

Kolejnym sparingowym przeciwnikiem będzie GKS Dopiewo (V liga, 2 m-ce). Mecze rozegrany zostanie w najbliższy sobotę o godzinie 12:00 w Poznaniu przy ulicy Zagajnikowej (kampus Morasko). Terminarz gier kontrolnych oraz szczegóły spotkań dostępne tutaj(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej