Spokojny awans do półfinału!

Spokojny awans do półfinału! 13 października 2021 r.
Rezerwy     Drukuj

Wygrana na własnym terenie 8:0 (3:0) z występującym w klasie okręgowej zespołem Canarinhos Skórzewo dała awans drugiej drużynie Huraganu do półfinału Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej! Kolejna runda rozegrana zostanie 27 października.

Rywalem drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Raszewskiego w walce o finał tych rozgrywek będzie V-ligowa drużyna Przemysława Poznań.

Wracając do środowego pojedynku z zespołem ze Skórzewa, Huraganiści przeważali przez pełne 90 minut. Do przerwy po bramkach Marcina Jesionkowskiego (2) i  Bartosza Żołądkiewicza Pobiedziszczanie prowadzili 3:0.

W drugiej połowie trafienia dołożyli Szymon Włodarczyk (2), Ryszard Wierzbiński, Mateusz Kozłowski oraz ponownie Żołądkiewicz i mecz zakończył się zdecydowaną wygraną czerwono-czarnych.

Przypomnijmy, że nasz zespół przygodę z pucharem rozpoczął od rundy wstępnej. Huraganiści pokonali już 6 szczebli, wygrywając kolejno z juniorami TPS Winogrady (liga juniorska), Orłami Plewiska (B-klasa), Meblorzem Swarzędz (V-liga), TPS Winogrady Poznań (V-liga), Płomieniem Przyprostnia (V-liga) i teraz z Canarinhos Skórzewo (kl. okręgowa). Pokonanie zespołów rywalizujących na co dzień w V-lidze z pewnością jest sporym sukcesem!

Skład: Krzysztof Chmielewski - Michał Śnieciński (46' Mateusz Kozłowski), Hubert Kaptur, Piotr Trepka, Bartosz Stasiak (73' Mateusz Łaczkowski) - Filip Szkutnik (62' Szymon Włodarczyk), Ryszard Wierzbiński, Eryk Drożdżyński, Bartosz Żołądkiewicz (79' Mateusz Trepka) - Mikołaj Witaszyk, Marcin Jesionkowski. Ponadto w kadrze: Marceli Hierowski. (gk)