Rezerwy ogrywają Meblorza i grają dalej w pucharze!

Rezerwy ogrywają Meblorza i grają dalej w pucharze!

Trzecie pucharowe zwycięstwo w środowe popołudnie zaliczył zespół rezerw. Młodzi Huraganiści w 1/32 OPP strefy poznańskiej wyeliminowali występujący na co dzień w V lidze zespół Meblorza Swarzędz.

Awans podopieczni Roberta Raszewskiego zapewnili sobie po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 (0:0).

W pierwszej dość wyrównanej połowie był remis 0:0. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia gola, lecz piłka ostatecznie do bramki nie wpadła. Zaraz po przerwie w 48' minucie wynik otworzył Mikołaj Witaszyk po dokładnym podaniu Szymona Włodarczyka.

Od tego momentu przeważali rywale, którzy gola wyrównującego zdobyli w 72' minucie za sprawą Mateusza Sobkowiaka. "Meblorze" stwarzali sobie sytuacje bramkowe, ale nie trafiali w światło bramki albo dobrze w bramce HP spisywał się Krzysztof Chmielewski

W konkursie rzutów karnych lepiej spisali się Huraganiści, którzy po siedmiu seriach wygrali ostatecznie 6:5 i sprawili nie lada sensację eliminując z dalszej pucharowe rywalizacji V-ligowy zespół ze Swarzędza. Decydującego karnego wybronił wspomniany golkiper Huraganu Krzysztof Chmielewski.

Tym samym drugi zespół seniorów 15 września zagra w 1/16 OPP strefy poznańskiej. W najbliższych dniach poznamy kolejnego rywala. Warto dodać, że pierwsza drużyna do pucharowej gry z racji statusu IV-ligowca włączy się dopiero wiosną, na szczeblu województwa wielkopolskiego. 

Skład: Krzysztof Chmielewski - Adam Ostajewski, Jakub Treumann (Nikodem Góralski), Hubert Kaptur, Bartosz Stasiak (Mateusz Łaczkowski) - Mateusz Kozłowski (Stanisław Snuszka), Eryk Drożdżyński, Filip Szkutnik, Michał Kwiatkowski (Michał Śnieciński), Szymon Włodarczyk - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Marceli Hierowski, Dominik Drążek, Mateusz Trepka. (gk)

Puchar Polski: HURAGAN II - Meblorz Swarzędz 1:1 (0:0) karne 6:5

 • Puchar Polski: HURAGAN II - Meblorz Swarzędz 1:1 (0:0) karne 6:5
 • Puchar Polski: HURAGAN II - Meblorz Swarzędz 1:1 (0:0) karne 6:5
 • Puchar Polski: HURAGAN II - Meblorz Swarzędz 1:1 (0:0) karne 6:5
 powrót

Podobne Newsy

 • Rezerwy w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej!
  15 września 2021 r.
  Rezerwy w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej!

  Nie zatrzymuje się drużyna rezerw Huraganu w jesiennych rozgrywkach pucharowych. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego pokonali kolejnego V-ligowca i awansowali już do 1/8 Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej!

  więcej 
 • Rezerwy cały czas w grze o puchar
  25 sierpnia 2021 r.
  Rezerwy cały czas w grze o puchar

  Rezerwy, prowadzone przez trenera Roberta Raszewskiego udanie rozpoczęły swoją przygodę w Pucharze Polski w strefie poznańskiej. Po dwóch zwycięstwach nasz zespół zameldował się w 1/32 Okręgowego Finału PP, w którym jego przeciwnikiem będzie świeżo upieczony beniaminek V ligi - Meblorz Swarzędz.

  więcej 
 • Rezerwy po drugim ligowym meczu
  26 sierpnia 2020 r.
  Rezerwy po drugim ligowym meczu

  Drugi mecz mają za sobą rezerwy naszego klubu. Tym razem czerwono-czarni zaprezentowali się kibicom w Pobiedziskach. W drugiej kolejce 4 grupy B-klasy młodzi Huraganiści przegrali z doświadczonym zespołem 1999 Łopuchowo 1:3 (1:2). Z 3 punktami drugi zespół seniorów HP zajmuje w ligowej tabeli 7 miejsce.

  więcej