Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN

Do Koła w sobotnie popołudnie udadzą się piłkarze seniorów naszego klubu. W ramach VII kolejki IV ligi Huraganiści zmierzą się z miejscową Olimpią zajmującą jak dotąd 19. miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

Będzie to drugi pojedynek w historii obu drużyn w rozgrywkach ligowych. Wcześniej zespoły spotkały się w sezonie 1975/76 na poziome ówczesnej klasy między-powiatowej. Na wyjeździe zawodnicy trenera Eugeniusza Nowaka przegrali 2:1, a w rudzie rewanżowej na własnym terenie wygrali 3:1.

W drużynie rywali występuje obecnie dwóch byłych zawodników Huraganu. Bramkarz Bartosz Kordylewski oraz pomocnik Damian Siek. Piłkarze z Koła będą chcieli z pewnością za wszelką cenę przerwać passę czterech porażek z rzędu. Jedyne punkty zainkasowali na inaugurację pokonując u siebie Górnika Konin 2:0.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Kole poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Adam Karmoliński, a pomagać mu będą Marcin Nawrocki oraz Błażej Robakowski. (gk)

 powrót

Podobne Newsy