Akademia na pełnych obrotach

Akademia na pełnych obrotach

Ostatni weekend pod kątem rezultatów drużyn Akademii nie był do końca udany. Zwycięsko z pojedynków wyszedł jedynie zespół juniora młodszego. W minioną sobotę jednak musieli uznać wyższość gości z Komornik. Orły pokonały Huragan 5:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Sergiusz Kaźmierczak i Dawid Cieśla.

Wcześniej w środowy wieczór po bardzo emocjonującym meczu pokonali w wyjazdowym pojedynku Suchary Suchy Las 4:3. Bramki zdobywali Sergiusz Kaźmierczak (2), Dawid Górzyński, oraz Krzysztof Kozanecki.

Ciekawie wyglądał mecz młodzików, którzy do przerwy przegrywali z Pelikanem Niechanowo 0:2. Ostatecznie druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu i po dwóch bramkach Kryspina Kaźmierczaka, zdobytych w zaledwie sekund 60 udało się zremisować mecz 2:2

Jeszcze więcej emocji przyniósł mecz orlików, którzy również rywalizowali z Pelikanem Niechanowo i podobnie jak starsi koledzy do przerwy przegrywali 0:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4, a bramkę dającą 1 punkt zdobył Nikodem Olejniczak w doliczonym czasie gry. Oprócz Nikodema do bramki trafiali również Ksawery Ochowiak, Jakub Rogowski i Wiktor Przydanek. Warto zaznaczyć, że po komplecie 5 zwycięstw była to dopiero pierwsza strata punktów orlików.

Drugą porażkę w tej rundzie (w Boże Ciało) zanotowali również podopieczni trenera Roberta Raszewskiego. Było to bardzo bolesne starcie z wiceliderem tabeli KS 1999 Łopuchowo, zakończone porażką naszego zespołu 0:6. W ostatni weekend z kolei Huraganiści bez gry dopisali do ligowe tabeli komplet punktów wskutek wycofania się zespołu Lidera Szczytniki Czerniejewskie.

Pomału zbliżamy się do przerwy w rozgrywkach, liczymy na udany finisz naszych drużyn.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej