Akademia na pełnych obrotach

Akademia na pełnych obrotach

Ostatni weekend pod kątem rezultatów drużyn Akademii nie był do końca udany. Zwycięsko z pojedynków wyszedł jedynie zespół juniora młodszego. W minioną sobotę jednak musieli uznać wyższość gości z Komornik. Orły pokonały Huragan 5:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Sergiusz Kaźmierczak i Dawid Cieśla.

Wcześniej w środowy wieczór po bardzo emocjonującym meczu pokonali w wyjazdowym pojedynku Suchary Suchy Las 4:3. Bramki zdobywali Sergiusz Kaźmierczak (2), Dawid Górzyński, oraz Krzysztof Kozanecki.

Ciekawie wyglądał mecz młodzików, którzy do przerwy przegrywali z Pelikanem Niechanowo 0:2. Ostatecznie druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu i po dwóch bramkach Kryspina Kaźmierczaka, zdobytych w zaledwie sekund 60 udało się zremisować mecz 2:2

Jeszcze więcej emocji przyniósł mecz orlików, którzy również rywalizowali z Pelikanem Niechanowo i podobnie jak starsi koledzy do przerwy przegrywali 0:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4, a bramkę dającą 1 punkt zdobył Nikodem Olejniczak w doliczonym czasie gry. Oprócz Nikodema do bramki trafiali również Ksawery Ochowiak, Jakub Rogowski i Wiktor Przydanek. Warto zaznaczyć, że po komplecie 5 zwycięstw była to dopiero pierwsza strata punktów orlików.

Drugą porażkę w tej rundzie (w Boże Ciało) zanotowali również podopieczni trenera Roberta Raszewskiego. Było to bardzo bolesne starcie z wiceliderem tabeli KS 1999 Łopuchowo, zakończone porażką naszego zespołu 0:6. W ostatni weekend z kolei Huraganiści bez gry dopisali do ligowe tabeli komplet punktów wskutek wycofania się zespołu Lidera Szczytniki Czerniejewskie.

Pomału zbliżamy się do przerwy w rozgrywkach, liczymy na udany finisz naszych drużyn.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Nie było mocnych na młodych Huraganistów!
  17 czerwca 2021 r.
  Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

  Miniony tydzień rozgrywkowy był niezwykle udany dla naszych drużyn. Bez wątpienia największym wydarzeniem było przypieczętowanie awansu do IV ligi przez zespół seniorski.

  Jednakże zespoły Akademii spisały się równie dobrze. W 6 meczach, żadna z naszych drużyn nie zaznała porażki!

  więcej 
 • Strzelecki weekend drużyn Akademii
  27 maja 2021 r.
  Strzelecki weekend drużyn Akademii

  Mijający weekend z udziałem drużyn Akademii Huraganu Pobiedziska przyniósł rekordową liczbę bramek. Łącznie w sześciu meczach naszych drużyn padły aż 42 bramki.

  Niestety nie ze wszystkich pojedynków udało się wyjść zwycięsko.

  więcej 
 • Kolejne mecze Akademii za nami
  19 maja 2021 r.
  Kolejne mecze Akademii za nami

  Ostatnia kolejka przyniosła pełną pulę rozstrzygnięć. Jako pierwsi mecz rozegrali juniorzy, którzy przez marcowy „lockdown”, intensywnie nadrabiają zaległości, grając w środku tygodnia. 

  Podopieczni trenera Adama Stachowiaka musieli uznać jednak wyższość rywala. 

  więcej