Bezkompromisowy weekend młodych Huraganistów

Bezkompromisowy weekend młodych Huraganistów

Sześć spotkań rozegrała nasza młodzież podczas mijającego weekendu. Żadne z nich nie zakończyło się remisem. W meczu juniorów doszło do niecodziennej sytuacji, z kolei passa orlików została zakończona przez Polonię Środę Wlkp. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji.

Kolejne zwycięstwo odniósł zespół rezerw. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego w meczu obfitującym w bramki pokonali Tornado Tarnowo 4:2. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Łączkowski, Marcin Jesionowski, Grzegorz Meller oraz Bartosz Stasiak.

W drugim weekendowym meczu orlicy przegrali z zespołem Polonii Środa. Była to pierwsza porażka orlików, kończącą wspaniała serię z obecnej rundy. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Ksawery Ochowiak, Kuba Rogowski​, Tytus Grabski, oraz Jakub Sudoł.

Ciekawie wyglądał pojedynek młodzików z Koziołkiem Poznań. Podopieczni trenera Andrzej Rittera gościli w Poznaniu i po bardzo wyrównanym i ciekawym meczu przegrali z gospodarzami 2:3. Strzelcami bramek byli Szymon Meisner oraz Filip Lesiński.

Do niecodziennej sytuacji doszło w pierwszym, sobotnim meczu juniorów. Sędzia odgwizdał walkower dla naszej drużyny, po tym jak zespół Warty Międzychód nie stawił się na umówione spotkanie. 

W drugim swoim meczu juniorzy w środę, pomimo bardzo dobrego początku przegrali na własnym stadionie z Sucharami Suchy Las 2:3. Spotkanie rozpoczęło się po naszej myśli i już po 18. minutach prowadziliśmy 2:0 po bramkach Dawida Górzyńskiego i Sergiusza Kaźmierczaka. Niestety pomimo kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się powiększyć prowadzenia i ostatecznie zeszliśmy z boiska pokonani.

Również żaki trenerów Roberta Raszewskiego i Przemka Piechockiego rozgrywały swoje mecze w ramach rozgrywek WZPN. Zgodnie z przyjętą zasadą dla tej kategorii wiekowej nie prowadzi się klasyfikacji wynikowej. Młodzi Huraganiści mierzyli się z taki zespołami jak Czarni Czerniejewo, Mieszko Gniezno, Chrobry Gniezno, LPFA Łubowo, oraz Victoria Września.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej