Cenny punkt wywalczony w starciu z Kotwicą

Podziałem punktów zakończył się najciekawiej zapowiadający się mecz XII kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej. Huragan zremisował u siebie z Kotwicą Kórnik 0:0.

Pojedynek w którym więcej z gry mieli rywale nie był porywającym widowiskiem. Klarownych sytuacji bramkowych praktycznie nie było, choć z kilku akcji obie drużyny mogły "wycisnąć" więcej.

W pierwszej cześci najgroźniej pod bramką HP było w 18' minucie meczu. Po rzucie rożnym i sporym zamieszaniu w polu karnym, na szczęście przytomnie zachował się Sławomir Janicki i złapał piłkę "krążącą" w okolicy linii bramkowej.

Na drugą połowę dobrze wyszli Pobiedziszczanie, którzy przez dwadzieścia minut zagrali zdecydowanie odważniej. W 50' minucie strzał Miłosza Michalskiego z trudem na rzut rożny wybił golkiper rywali Norbert Łuczak.

Końcówka spotkania należała do ekipy z Kórnika, lecz dobrze zorganizowana defensywa i mocno pracująca druga linia nie pozwoliły na dużo przeciwnikom. Mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów, tym samym Huragan zachował przewagę pięciu punktów nad rywalem z górnej części tabeli.

Szersza fotorelacja dostępna będzie na klubowym profilu na facebook. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj(gk)

XII kolejka ligowa: HURAGAN - Kotwica Kórnik 0:0

• XII kolejka ligowa: HURAGAN - Kotwica Kórnik 0:0