Co słychać w drużynach młodzieżowych?

Co słychać w drużynach młodzieżowych?

 Sezon ligowy coraz bliżej, a zatem czas na krótki raport dotyczący przygotowań naszych zespołów młodzieżowych przed walką o ligowe punkty.

 Zaczynamy od najstarszej drużyny w Akademii HP - juniorów starszych. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała już 3 mecze kontrolne, w pierwszym meczu pokonaliśmy drużynę juniorów starszych Kosyniera Sokołowo (gr. konińska) 12:0. Drugi mecz rozegraliśmy w Gnieźnie i tam pokonaliśmy drużynę Mieszka Gniezno 7:0. Porażką zakończył się 1:8 z reprezentantem B-klasy KS Fałkowo. Dodatkowo w meczu na szczeblu okręgowym Pucharu Polski, zespół prowadzony przez Roberta Raszewskiego zwyciężył z Pelikanem Łubowo po rzutach karnych 4:3.

Zespół trampkarzy młodszych pod wodza Adama Stachowiaka przebywa obecnie na zgrupowaniu by przygotować się do rywalizacji na poziomie I ligi okręgowej. Zespół trampkarzy zaczyna nowy okres w swojej przygodzie z piłką przechodząc do gry w systemie 11x11 na pełnowymiarowym boisku. Cele szkoleniowe na ten sezon są niezmienne, rozwójój indywidualny zawodników, budowanie świadomości oraz inteligencji piłkarskiej oraz wdrażanie w większym stopniu niż dotychczas aspektów taktycznych. 

Drużyna młodzików D2, której trenerem jest Andrzej Ritter wznowiła treningi 5 sierpnia. W dniach 19-24 sierpnia zespół podobnie jak drużyna trampkarzy przebywa na zgrupowaniu w Przywidzu. W ostatnim tygodniu sierpnia planowane są 2 sparingi: mecz wyjazdowy z Mieszkiem Gniezno oraz w Pobiedziskach z AP Błękitni Owińska. Pierwszy mecz mistrzowski drużyna młodzików rozegra 31 sierpnia z Vitcovią w Witkowie.

Drużyna Orlika pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka wznowiła treningi 9 sierpnia. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu. W najbliższym czasie zawodnicy poznają drużyny, z którymi zmierzą się w grach kontrolnych, po to by oswoić się z zachowaniami przeciwnika i pod ich presją doskonalić działania indywidualne.

Najmłodsi zawodnicy w strukturze Akademii Huraganu Pobiedziska rozpoczną regularne treningi od 22 sierpnia. Zawodnicy będą trenowali pod okiem trenera Tomasza Sołtysiaka. Celem treningów najmłodszej grupy jest harmonijne przejście krok po kroku przez plan szkolenia Akademii Huraganu Pobiedziska, który jako końcowy etap zakłada maksymalizację ich potencjału i przygotowanie do gry na najwyższym możliwym dla zawodnika poziomie.

Kończymy naszą relację ze sprawozdania z grupy Wronczyn, która treningi wznowiła w pierwszy wtorek sierpnia. Pomimo wakacji frekwencja na treningach jest bardzo  wysoka. Planujemy rozegrać kilka meczów z zaprzyjaźnionymi drużynami z regionu. Trenujemy niezmiennie 2 razy w tygodniu. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:00 na obiektach w Pobiedziska.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj.

 powrót

Podobne Newsy

 • Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie
  21 kwietnia 2020 r.
  Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie

  W połowie marca z wiadomych nam przyczyn zawieszone zostały zajęcia wszystkich grup treningowych naszej Akademii. Do tego momentu wszystkie drużyny od stycznia pilnie przygotowywały się do wznowienia rozgrywek. Niestety nie było to dane i wszystko wskazuje, że w tym sezonie już nie będzie. Zapraszamy do krótkich raportów trenerów poszczególnych roczników.

  więcej 
 • Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1
  21 marca 2020 r.
  Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1

  Obecna sytuacja w której znalazło się piłkarskie środowisko daje możliwość do "włączenia" różnego rodzaju ciekawych wspomnień... My postanowiliśmy wypełnić działalność naszej strony bardzo interesującym wydarzeniem, które miało miejsce w marcu 2013 roku. Co ciekawe, uczestników Międzynarodowego Turnieju "Baltic Football Cup 2013" w klubie widujemy do dziś...

  więcej 
 • Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...
  14 marca 2020 r.
  Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

  Jak już z dumą mieliśmy okazję we wcześniejszych postach Państwa informować wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego, swoją aktywność rozpoczęła grupa „Huragan Girls Junior”. Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trener p. Sary Kęsickiej dwa razy w tygodniu szlifują swoje umiejętności taneczne!

  więcej