Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

Czy możemy spodziewać się, że od przyszłego poniedziałku wszystko wróci do normy...? Na to pytanie odpowiedzi nie zna chyba nikt...

Nieokreślone zawieszenie w czasie, kolejne w odstępie roku w którym pozostają kluby z niższych lig to z pewnością najgorszy czas w funkcjonowaniu stowarzyszeń sportowych. Temat dotyczy oczywiście zarówno rozgrywania meczów jak i treningów grup Akademii.

Jedynym małym pocieszeniem w porównaniu do ubiegłego roku, jest na ten moment możliwość prowadzenia zajęć drużyny seniorów zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem. Czerwono-czarni w ostatnich 4 tygodniach trenowali na własnych obiektach, zaliczyli 8 jednostek, a w miniony weekend rozegrali wyjazdowy mecz towarzyski z PKS Racot (V liga, grupa II).

W sobotni poranek w okrojonym składzie czerwono-czarni ulegli drużynie z powiatu kościańskiego 1:2 (1:1). Bramkę dla HP strzelił David Paku-Tshela. Na ten moment w najbliższą sobotę o godzinie 14. w Pobiedziskach towarzyskim rywalem Huraganu będzie Piast Kobylnica.

Jeśli w tym tygodniu obostrzenia, nie zostaną przedłużone, kolejnym ligowym rywalem po przerwie będzie Lechia Kostrzyn. Mecz rozegrany zostanie na własnym terenie w sobotę 24.04 o godzinie 14. (gk)

Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)

 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej