Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

Czy możemy spodziewać się, że od przyszłego poniedziałku wszystko wróci do normy...? Na to pytanie odpowiedzi nie zna chyba nikt...

Nieokreślone zawieszenie w czasie, kolejne w odstępie roku w którym pozostają kluby z niższych lig to z pewnością najgorszy czas w funkcjonowaniu stowarzyszeń sportowych. Temat dotyczy oczywiście zarówno rozgrywania meczów jak i treningów grup Akademii.

Jedynym małym pocieszeniem w porównaniu do ubiegłego roku, jest na ten moment możliwość prowadzenia zajęć drużyny seniorów zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem. Czerwono-czarni w ostatnich 4 tygodniach trenowali na własnych obiektach, zaliczyli 8 jednostek, a w miniony weekend rozegrali wyjazdowy mecz towarzyski z PKS Racot (V liga, grupa II).

W sobotni poranek w okrojonym składzie czerwono-czarni ulegli drużynie z powiatu kościańskiego 1:2 (1:1). Bramkę dla HP strzelił David Paku-Tshela. Na ten moment w najbliższą sobotę o godzinie 14. w Pobiedziskach towarzyskim rywalem Huraganu będzie Piast Kobylnica.

Jeśli w tym tygodniu obostrzenia, nie zostaną przedłużone, kolejnym ligowym rywalem po przerwie będzie Lechia Kostrzyn. Mecz rozegrany zostanie na własnym terenie w sobotę 24.04 o godzinie 14. (gk)

Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)

 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej