Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

W pierwszy weekend września, trzy nasze zespoły rywalizowały w ramach rozgrywek organizowanych przez WZPN. Wszystkie mecze zakończyły się różnicą zaledwie jednej bramki, aczkolwiek tylko trampkarze zainkasowali komplet punktów.

Podopieczni trenera Andrzeja Rittera gościli w Murowanej Goślinie, gdzie po bardzo ciekawym meczu pokonali gospodarzy 4:3. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca.

Huraganiści prowadzili już 4:0, jednak goście bardzo szybko zdobyli 3 bramki i do końca nasi trampkarze musieli walczyć o utrzymanie skutecznego wyniku. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kryspin Kaźmierczak (2) oraz Mateusz Stelmaszak i Mateusz Krąkowski.

Zbliżony przebieg do meczu trampkarzy zobaczyli kibicie, oglądający mecz młodzika. Mieszko Gniezno w roli gościa prowadził już 3:0 w Pobiedziskach, ale szybko zdobyte 2 bramki wlały nadzieję na korzystny wynik. Niestety, mecz zakończył się naszą porażką 2:3, a do siatki rywali trafiali Dominik Pawlak oraz Ignacy Kaufman.

Minimalną porażkę odnieśli juniorzy, którzy w roli gospodarza podejmowali GKS Dopiewo. Jedyna bramka w tym meczu padła dla gości w 31 minucie. Pomimo wielu sytuacji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Kolejny weekend to kolejna dawka emocji. Do gry wkraczają również zespoły orlika i żaka, którzy w ramach towarzyskich turniejów będą rywalizować ze swoimi rówieśnikami.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej