Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

W miniony weekend po raz ostatni w tym roku w ligowych rozgrywkach rywalizowały zespoły naszej Akademii. Rundę jesienną jako ostatni zakończyli zawodnicy orlików i młodzików. Warto zaznaczyć, że wszystkie drużyny rywalizujące w ligowych zmaganiach  rozegrały wszystkie spotkania zgodnie z terminarzem.

Drużyna orlików ostatni swój mecz zagrała w Środzie. Zawodnicy trenera Macieja Olejniczaka wygrali z Polonią 5:1 prowadząc do przerwy 3:1. Bramki dla zawodników rocznika 2010/2011 strzelali Jakub Sudoł (2), Dominik Pawlak, Wiktor Przydanek oraz Nikodem Olejniczak.

Wygraną rundę zakończyli również zawodnicy trenera Andrzeja Rittera. Zespół młodzików pokonał na wyjeździe Vitcovię Witkowo 3:1 (2:1) po dwóch trafieniach Kryspina Kaźmierczaka i golu Mateusza Stelmaszaka.

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się podsumowania minionego półrocza na temat wszystkich naszych grup młodzieżowych.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia. Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kolejny weekend pełen bramek
  21 września 2021 r.
  Kolejny weekend pełen bramek

  W miniony weekend trzy nasze drużyny rywalizowały w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Zamiłowanie do dużej ilości bramek nie opuszcza Huraganu. Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych zespołów.

  więcej 
 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej