Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

W miniony weekend po raz ostatni w tym roku w ligowych rozgrywkach rywalizowały zespoły naszej Akademii. Rundę jesienną jako ostatni zakończyli zawodnicy orlików i młodzików. Warto zaznaczyć, że wszystkie drużyny rywalizujące w ligowych zmaganiach  rozegrały wszystkie spotkania zgodnie z terminarzem.

Drużyna orlików ostatni swój mecz zagrała w Środzie. Zawodnicy trenera Macieja Olejniczaka wygrali z Polonią 5:1 prowadząc do przerwy 3:1. Bramki dla zawodników rocznika 2010/2011 strzelali Jakub Sudoł (2), Dominik Pawlak, Wiktor Przydanek oraz Nikodem Olejniczak.

Wygraną rundę zakończyli również zawodnicy trenera Andrzeja Rittera. Zespół młodzików pokonał na wyjeździe Vitcovię Witkowo 3:1 (2:1) po dwóch trafieniach Kryspina Kaźmierczaka i golu Mateusza Stelmaszaka.

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się podsumowania minionego półrocza na temat wszystkich naszych grup młodzieżowych.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia. Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Akademia na ostatniej ligowej prostej
  29 października 2020 r.
  Akademia na ostatniej ligowej prostej

  Ostatnie ligowe kolejki mają do rozegrania nasze zespoły. Ostatnią drużyną która wybiegnie na boisko będzie zespół orlików, który 15 listopada na wyjeździe zagra z Polonią Środa. Na boisku o punkty w tym roku nie powalczą już rezerwy, które w poprzedni weekend zakończyły rundę jesienną.

  więcej 
 • Rezerwy na ligowym podium
  20 października 2020 r.
  Rezerwy na ligowym podium

  Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.

  więcej 
 • Grad młodzieżowych goli!
  15 października 2020 r.
  Grad młodzieżowych goli!

  Trzy z czterech meczów rozegranych w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zakończyły się zwycięstwami młodzieżowych drużyn Huraganu Pobiedziska.

  Cztery drużyny naszej Akademii strzeliły w miniony weekend aż 22 gole!

  więcej