Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

W miniony weekend po raz ostatni w tym roku w ligowych rozgrywkach rywalizowały zespoły naszej Akademii. Rundę jesienną jako ostatni zakończyli zawodnicy orlików i młodzików. Warto zaznaczyć, że wszystkie drużyny rywalizujące w ligowych zmaganiach  rozegrały wszystkie spotkania zgodnie z terminarzem.

Drużyna orlików ostatni swój mecz zagrała w Środzie. Zawodnicy trenera Macieja Olejniczaka wygrali z Polonią 5:1 prowadząc do przerwy 3:1. Bramki dla zawodników rocznika 2010/2011 strzelali Jakub Sudoł (2), Dominik Pawlak, Wiktor Przydanek oraz Nikodem Olejniczak.

Wygraną rundę zakończyli również zawodnicy trenera Andrzeja Rittera. Zespół młodzików pokonał na wyjeździe Vitcovię Witkowo 3:1 (2:1) po dwóch trafieniach Kryspina Kaźmierczaka i golu Mateusza Stelmaszaka.

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się podsumowania minionego półrocza na temat wszystkich naszych grup młodzieżowych.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia. Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej 
 • Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek
  7 marca 2024 r.
  Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

  Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

  więcej 
 • Ankieta dotycząca dzieci chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym klubie
  6 stycznia 2024 r.
  Ankieta dotycząca dzieci chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym klubie

  Zachęcamy do wypełnienia formularza przygotowanego przez klub, którego celem jest m.in. sprawdzenie zainteresowania podjęciem treningów przez dzieci w naszym klubie.

  Link do dokumentu - tutaj

  więcej