Dwie drużyny młodzieżowe rywalizowały w miniony długi weekend

Dwie drużyny młodzieżowe rywalizowały w miniony długi weekend

Podczas ostatniego, długiego weekendu tylko dwie drużyny z naszej Akademii rozegrały mecze ligowe - były to zespoły młodzika oraz trampkarza.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego raportu jak poradzili sobie młodzi Pobiedziszczanie!

Młodzicy gościli w Swarzędzu, gdzie spotkali się z tamtejszą Unią. Derbowe spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, młodzi Huraganiści udanie rozpoczęli drugą część meczu szybko otwierając wynik meczu za sprawą Jakuba Sudoła.

Niestety w końcówce meczu nie udało się zachować czystego konta i mecz w Swarzędzu kończy się podziałem punków.

Trampkarze na własnym boisku podejmowali zespół Concordii Murowana Goślina. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem młodego Huraganu 1:0, dzięki bramce Mateusza Krąkowskiego. Niestety w drugiej połowie goście byli dużo bardziej skuteczni od nas i dzięki zwycięstwu 2:1 zainkasowali komplet punktów. Był to ostatni mecz podopiecznych trenera Andrzeja Rittera w tym roku.

Przed nami ostatnie dwa weekendy z rozgrywkami ligowymi w tym roku, stąd jeszcze goręcej zapraszamy do kibicowania naszym drużynom!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Imponujące sześć minut młodzików! Juniorzy przed wielką szansą!
  2 grudnia 2021 r.
  Imponujące sześć minut młodzików! Juniorzy przed wielką szansą!

  Większość naszych zespołów zakończyła już rozgrywki ligowe. W grze w trakcie ostatniego weekendu były jeszcze drużyny młodzików oraz juniorów. Ci pierwsi rozegrali swój ostatni mecz, drudzy z kolei piłkarską jesień zakończą w najbliższą sobotę.

  więcej 
 • Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw
  23 listopada 2021 r.
  Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw

  Rozgrywki piłkarskie pomału zbliżają się do końca. Orlicy i żacy w miniony weekend zakończyli zmagania w ramach turniejów, organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Tym razem drużyna żaka rywalizowała w Czerniejewie, podczas gdy orlicy udali się na wyjazd do Skoków.

  więcej 
 • Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej
  9 listopada 2021 r.
  Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej

  Drużyny naszej Akademii ponownie reprezentowały klub w trakcie rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Poniżej krótka relacja z ostatniego, intensywnego weekendu w wykonaniu czerwono-czarnych.

  więcej