Grad młodzieżowych goli!

Grad młodzieżowych goli!

Trzy z czterech meczów rozegranych w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zakończyły się zwycięstwami młodzieżowych drużyn Huraganu Pobiedziska.

Cztery drużyny naszej Akademii strzeliły w miniony weekend aż 22 gole!

Sobota rozpoczęła się od minimalnej porażki zespołu U12 z Unią II Swarzędz. Po wyrównanym meczu goście wyjechali z Pobiedzisk z 3 punktami, wygrywając 3:2. Bramki dla Huraganu zdobyli Bruno Fabiański, oraz zawodnik ze Swarzędza notując tym samym bramkę samobójczą.

Drugi sobotni mecz to zdecydowane zwycięstwo zespołu U16 oraz popis umiejętności strzeleckich Sergiusza Kaźmierczaka. Huragan wygrał 9:0 do z Błękitnymi Owińska, a 6 bramek zdobył wspomniany zawodnik. Dodatkowo trafienia zanotowali Dawid Cieśla, Piotr Treumann oraz Michał Maciejewski.

Na zakończenie sobotnich zmagań na własnym terenie drużyna U10 pokonała Pelikan Niechanowo 6:1. W tym meczu dwóch zawodników zaliczyło dublet: Jakub Sudoł, Tytus Grabski i po jednym golu dołożyli Michał Waliszka i Ignacy Kaufman.

Zespół rezerw pokonał na wyjeździe Lidera Szczytnika Czerniejewskie 5:1. Bramki dla II drużyny zdobywali: Marcin Jesionkowski (2), Wojciech Bissinger, Igor Watras i Maksymilian Janowski.       

Dodatkowo w ramach turnieju WZPN zespół żaków rywalizował w Łopuchowie. Turnieje żaka prowadzone są bez klasyfikacji i tabel. Wystawiliśmy tam dwa zespoły, które łącznie rozegrały 10 meczów.

Warto również zaznaczyć, że w niedzielę w przerwie meczu seniorów Pobiedziskiej publice zaprezentowała się 19-osobowa drużyna Huragan Girls Junior, która po raz pierwszy wystąpiła w trakcie spotkania. Podopieczne Sary Kęsickiej w ponad 4 minutowym występie zaprezentowały się wyśmienicie!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Rezerwy na ligowym podium
  20 października 2020 r.
  Rezerwy na ligowym podium

  Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.

  więcej 
 • Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki
  13 października 2020 r.
  Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

  24 kluby z Wielkopolski, 376 w całej Polsce pozostały w programie stworzonym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jednym z nich jest nasz klub, który ma za sobą trzy tzw. wizyty monitorujące.

  Certyfikaty pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 29.11 otrzymało 47 akademii w Wlkp. i  blisko 580 w kraju. 

  więcej 
 • Kolejne mecze Akademii za nami
  1 października 2020 r.
  Kolejne mecze Akademii za nami

  W miniony weekend zespoły młodzieżowe Huraganu Pobiedziska, w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozegrały cztery spotkania.

  Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem naszej młodzieży, dwa porażkami.

  więcej