Huraganiści w reprezentacji WZPN na UEFA Regions

Huraganiści w reprezentacji WZPN na UEFA Regions

Etatowi obrońcy pierwszej drużyny Huraganu Maciej Ratajski i Jakub Matusiak otrzymali powołanie do reprezentowania Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w turnieju UEFA Regions Cup.

Rywalem WZPN będzie Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

Puchar Regionów UEFA to mistrzostwa Europy dla zawodników, którzy m.in. do tej pory w swojej karierze nie związali się profesjonalnymi kontraktami z żadną drużyną. 

Zanim jednak któreś Polskie województwo wyślę drużynę na turniej główny, który odbywa się co 2 lata najpierw odbywają się eliminacje krajowe.

Mecz z reprezentacją Zachodniopomorskiego ZPN rozegrany zostanie w środę o godzinie 12:00 w Poznaniu na Golęcinie.  

Warto nadmienić, że przed powołaniami odbyły się konsultacje szkoleniowe w których brał udział również Ryszard Wierzbiński. Niestety z udziału w selekcji z powodu kontuzji wypadł Eryk Drożdżyński.

Trenerem zespołu który zgrupowanie w Poznaniu rozpocznie we wtorkowe popołudnie będzie Mariusz Bekas. W sztabie kadry WZPN znalazła się również fizjoterapeutka naszego klubu Roksana Raszewska. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej