Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej

Juniorzy coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej

Drużyny naszej Akademii ponownie reprezentowały klub w trakcie rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Poniżej krótka relacja z ostatniego, intensywnego weekendu w wykonaniu czerwono-czarnych.

Nim przejdziemy do klasyfikacji wyników, zaglądamy najpierw do naszych najmłodszych drużyn. Żaki i orliki ponownie wzięli udział w piłkarskim pikniku, który pomimo coraz gorszej aury na zewnątrz w dalszym ciągu gromadzi tłumy adeptów futbolu wraz z ich najbliższymi. Nie inaczej było tym razem podczas turniejów w Gnieźnie, gdzie obie drużyny bawiły się doskonale, dbając również o rozwój umiejętności piłkarskich.

Sobota była udanym dniem dla naszych najstarszych drużyn. Zarówno drugi zespół jaki i juniorzy wygrali swoje spotkania. Rezerwy gościły w Żydowie, gdzie po emocjonującym meczu pokonali gospodarzy 3:2. Co ciekawe to gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Bramki dla Huraganu zdobyli Mikołaj Witaszyk (2) oraz Stanisław Snuszka.

Z kolei juniorzy pokonali na własnym obiekcie wicelidera tabeli, drużynę Orłów Komorniki 2:1. Mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem, jednakże to gospodarze zgarnęli trzy punkty. Gola dającego wygraną zdobył Dawid Cieśla, a wcześniej na prowadzenie nasz zespoł wyprowadził Sergiusz Kaźmierczak.

Na trzy kolejki przed końcem ligowych zmagań podopieczni Adama Stachowiaka mają sześć punktów przewagi nad drugim zespołem i są coraz bliżej awansu do ligi wojewódzkiej.

Ciężka przeprawa czekała na zawodników trenera Macieja Olejniczaka, którzy w niedzielę podejmowali zespół Warty Poznań. Niestety zespół „Zielonych” okazał się zbyt mocnym rywalem dla naszej drużyny i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:0.

Cenne zwycięstwo odniósł z kolei zespół trampkarzy, który na wyjeździe mierzył się z Chrobrym Gniezno. Zawodnicy trenera Andrzeja Rittera mieli pełną kontrolę nad meczem i pewnie pokonali gospodarzy 2:0. Bramki dla Huraganu zdobywali Mateusz Krąkowski i Mateusz Stelmaszyk.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Dobrze nastawione celowniki
  25 maja 2022 r.
  Dobrze nastawione celowniki

  Młodzi Huraganiści po raz kolejny dobrze zaprezentowali się podczas minionego weekendu. W trzech meczach zdobyli aż szesnaście bramek.

  Najwięcej, bo aż 9 goli, zaaplikowali swoim rywalom trampkarze, którzy pokonali Kotwicę Kórnik 9:4.

  więcej 
 • Weekend z mnóstwem bramek
  16 maja 2022 r.
  Weekend z mnóstwem bramek

  To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

  Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

  więcej 
 • Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup
  12 maja 2022 r.
  Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup

  Zespół orlików prowadzony przez trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego wziął udział w bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju Marathon Cup w Poznaniu.

  więcej