Juniorzy w kolejnej rundzie pucharu!

Po ciekawym meczu, juniorzy naszego klubu awansowali do kolejnej rundy TOTLOTEK Pucharu Polski. Młodzi Huraganiści po rzutach karnych pokonali A-klasowy Piast Łubowo.

Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem 3:3, do przerwy rywale prowadzili 2:1. Rzuty karne lepiej wykonywali podopieczni Roberta Raszewskiego wygrywając ostatecznie 4:3.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli Pobiedziszczanie, którzy grali w piłkę konstruując ciekawe akcje. Po jednej z nich w 25 minucie prowadzenie dał Igor Watras. Rywale w 2 minuty wyszli na prowadzenie po golach w 34 i 36 minucie. Do przerwy pomimo kilku dobrych okazji i uderzeniach z dystansu m.in. Stanisława Snuszki i Ryszarda Wierzbińskiego goście prowadzili.

Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza. Obie drużyny stwarzały zagrożenie, jednak brakowało skuteczności. W 70 minucie stan meczu ładnym uderzeniem wyrównał Maksymilian Janowski. Niestety 9 minut później Piast znów wyszedł na prowadzanie po dość przypadkowej akcji. Końcówka należała jednak do Huraganu. W 88 minucie wyrównał senior - Mikołaj Szymocha, który wspólnie z Igorem Watrasem i Mateuszem Pawłowskim wspomogli zespół młodszych kolegów.

W konkursie "11" do bramki rywala trafiali kolejno JesionkowskiWierzbińskiJanowski i Watras. Jeden strzał obronił nasz golkiper Mikołaj Słomczewski, a uderzenie w słupek Damiana Grzesiaka w piątej serii przekreśliło szansę rywali na awans.

W kolejnej rundzie juniorzy zagrają z V-ligowym zespołem Czarnych Czerniejewo. Wyjazdowym rywalem seniorów z kolei będzie A-klasy Maratończyk Brzeżno. Oba mecze rozegrane zostaną w środę 28 sierpnia.