Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

Granie co kilka dni nie posłużyło młodzikom. Podopieczni trenera Piotra Rogowicza w czwartek mierzyli się z UKS Śrem, a w sobotę gościli w Środzie Wielkopolskiej. Oba spotkania zakończyły się pewnymi zwycięstwami gospodarzy, którzy pozwolili wbić sobie tylko jedną bramkę.

Juniorzy pod wodzą trenera Adama Stachowiaka rozegrali bardzo dobre zawody w Zbąszyniu, gdzie pokonali miejscową Odrę. Po dobrym otwarciu meczu, już w 3 minucie do siatki rywali trafił Natan Tomczak. Gospodarze po 10 minutach doprowadzili do wyrównania i taki rezultat utrzymał się do przerwy. Ponownie dobre otwarcie zanotowali młodzi Huraganiści, którzy za sprawą Dawida Cieśli wyszli na prowadzenie w 51 minucie meczu. Ostatecznie wynik ustalił Maksymilian Chomicz, trafieniem w 87 minucie spotkania.

Ciężką przeprawę mają za sobą zawodnicy trenera Andrzeja Rittera, którzy przegrali z Lechitą Kłecko 6:2. Goście bardzo udanie rozpoczęli zawody, strzelając bramkę z rzutu karnego. Honorowe trafienia do Huraganu zanotował Mateusz Stelmaszak.

Bez klasyfikacji swoje turnieje rozgrywają żacy i orlicy. Był to drugi weekend z rzędu z udziałem naszych najmłodszych zespołów i zarazem kolejny, w którym zobaczyliśmy mnóstwo bramek i świetnych indywidualnych akcji!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej