Kadra seniorów - ubyli

Kadra seniorów - ubyli

Czterech zawodników reprezentujących barwy HP w minionym sezonie nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. Są nimi bramkarz, obrońca, pomocnik oraz napastnik.

Bramkarz Krzysztof Chmielewski, który w minionym sezonie zagrał w 8. meczach zostanie wypożyczony do ligowego rywala Lipna Stęszew.

Obrońca Kacper Bienert po dokładnie pięciu latach gry dla Huraganu (121 oficjalnych występów ligowych - 7875 minut na boisku)  postanowił "zawiesić buty na kołku".

Napastnik Maksymilian Janowski, który na czwartoligowych boiskach strzelił 4 gole wyjechał do pracy zagranicę. Z kolei pomocnik Flip Szkutnik, który zaliczył epizodyczne występy w poprzedniej kampanii (239 minut na boisku w 12. występach) otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu innego klubu.

Całej czwórce dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie czerwono-czarnych barw Huraganu Pobiedziska! (gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej