Kadra seniorów - ubyli

Kadra seniorów - ubyli

Czterech zawodników reprezentujących barwy HP w minionym sezonie nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. Są nimi bramkarz, obrońca, pomocnik oraz napastnik.

Bramkarz Krzysztof Chmielewski, który w minionym sezonie zagrał w 8. meczach zostanie wypożyczony do ligowego rywala Lipna Stęszew.

Obrońca Kacper Bienert po dokładnie pięciu latach gry dla Huraganu (121 oficjalnych występów ligowych - 7875 minut na boisku)  postanowił "zawiesić buty na kołku".

Napastnik Maksymilian Janowski, który na czwartoligowych boiskach strzelił 4 gole wyjechał do pracy zagranicę. Z kolei pomocnik Flip Szkutnik, który zaliczył epizodyczne występy w poprzedniej kampanii (239 minut na boisku w 12. występach) otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu innego klubu.

Całej czwórce dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie czerwono-czarnych barw Huraganu Pobiedziska! (gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  4 sierpnia 2022 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Siedmiu zawodników dołączyło do kadry pierwszej drużny przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023. Dwójka z nich wraca po krótkiej przerwie.

  Tym samym na tzw. "papierze" kadra seniorów Huraganu liczy na ten moment 28. zawodników. Oto nowe/stare twarze w HP:

  więcej 
 • Kadra seniorów na rundę wiosenną
  1 marca 2022 r.
  Kadra seniorów na rundę wiosenną

  25. zawodników liczy szeroka kadra drużyny seniorów Huraganu. Już najbliższą sobotę czerwono-czarni powalczą o ligowe punkty w pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywek IV ligi.

  Wyjazdowym rywalem HP będzie Victoria Września. 

  więcej 
 • Ruchy kadrowe w pierwszej drużynie
  24 lutego 2022 r.
  Ruchy kadrowe w pierwszej drużynie

  Czterech zawodników z szerokiej kadry seniorskiej drużyny z rundy jesiennej nie zobaczmy na pewno wiosną na zielonych boiskach w czerwono-czarnych barwach.

  Trzech z różnych przyczyn zdecydowało zawiesić buty na przysłowiowym kołku.

  więcej