Kolejne mecze Akademii za nami

Kolejne mecze Akademii za nami

W miniony weekend zespoły młodzieżowe Huraganu Pobiedziska, w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozegrały cztery spotkania.

Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem naszej młodzieży, dwa porażkami.

Bardzo dobrze weekend otworzył zespół U16, który zmierzył się z Orłami Komorniki. Gospodarze nie pozostawili szans gościom pewnie wygrywając 4:0. Bramki zdobywali Dawid Górzyński (2) oraz Sergiusz Kaźmierczak i Antoni Misiur.

W drugim sobotnim meczu drużyna rezerw grała na wyjeździe z LKS Kicin. Gospodarze nieznacznie wygrali 2:1, a honorową bramkę dla Huraganu zdobył Adam Ostajewski.

Na zakończenie sobotnich zmagań zespół U12 zmierzył się na wyjeździe z LPFA 72 Poznań. Młodzi Huraganiści wygrali, aż 4:0, a bramki zdobywali Kryspin Kaźmierczak (2), Mateusz Krakowski oraz Victor Gackowski.         

Jedyny niedzielny mecz nie był udany dla naszego zespołu U10. Orlicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko, ostatecznie jednak przegrywając w Poznaniu z Orlikiem 7:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tytus Grabski, Ksawery Ochowiak oraz Jakub Rogowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywna seria gier za nasza młodzieżą
  31 maja 2023 r.
  Intensywna seria gier za nasza młodzieżą

  Za nami kolejne mecze w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, podczas których nie zabrakło piłkarskich emocji, wielu bramek, a także udanych akcji w wykonaniu naszych zawodników.

  więcej 
 • Wymagający rywale naszej młodzieży
  24 maja 2023 r.
  Wymagający rywale naszej młodzieży

  Trzy nasze zespoły, które rywalizują w ligowych rozgrywkach WZPN doznały porażek podczas minionego weekendu. Z kolei nasze młodsze zespoły zaliczyły kolejny weekend z rozgrywkami turniejowymi.

  Zapraszamy na podsumowanie minionych dni.

  więcej 
 • Kolejny weekend młodzieżowego grania za nami
  17 maja 2023 r.
  Kolejny weekend młodzieżowego grania za nami

  Nasze najmłodsze drużyny miały najwięcej powodów do radości podczas minionego weekendu. Żacy i Orlicy zaprezentowały bardzo wysokie umiejętności podczas swoich turniejów, organizowanych przez WZPN.

  więcej