Kolejne mecze Akademii za nami

Kolejne mecze Akademii za nami

W miniony weekend zespoły młodzieżowe Huraganu Pobiedziska, w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozegrały cztery spotkania.

Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem naszej młodzieży, dwa porażkami.

Bardzo dobrze weekend otworzył zespół U16, który zmierzył się z Orłami Komorniki. Gospodarze nie pozostawili szans gościom pewnie wygrywając 4:0. Bramki zdobywali Dawid Górzyński (2) oraz Sergiusz Kaźmierczak i Antoni Misiur.

W drugim sobotnim meczu drużyna rezerw grała na wyjeździe z LKS Kicin. Gospodarze nieznacznie wygrali 2:1, a honorową bramkę dla Huraganu zdobył Adam Ostajewski.

Na zakończenie sobotnich zmagań zespół U12 zmierzył się na wyjeździe z LPFA 72 Poznań. Młodzi Huraganiści wygrali, aż 4:0, a bramki zdobywali Kryspin Kaźmierczak (2), Mateusz Krakowski oraz Victor Gackowski.         

Jedyny niedzielny mecz nie był udany dla naszego zespołu U10. Orlicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko, ostatecznie jednak przegrywając w Poznaniu z Orlikiem 7:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tytus Grabski, Ksawery Ochowiak oraz Jakub Rogowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej