Kolejne mecze Akademii za nami

Kolejne mecze Akademii za nami

W miniony weekend zespoły młodzieżowe Huraganu Pobiedziska, w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozegrały cztery spotkania.

Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem naszej młodzieży, dwa porażkami.

Bardzo dobrze weekend otworzył zespół U16, który zmierzył się z Orłami Komorniki. Gospodarze nie pozostawili szans gościom pewnie wygrywając 4:0. Bramki zdobywali Dawid Górzyński (2) oraz Sergiusz Kaźmierczak i Antoni Misiur.

W drugim sobotnim meczu drużyna rezerw grała na wyjeździe z LKS Kicin. Gospodarze nieznacznie wygrali 2:1, a honorową bramkę dla Huraganu zdobył Adam Ostajewski.

Na zakończenie sobotnich zmagań zespół U12 zmierzył się na wyjeździe z LPFA 72 Poznań. Młodzi Huraganiści wygrali, aż 4:0, a bramki zdobywali Kryspin Kaźmierczak (2), Mateusz Krakowski oraz Victor Gackowski.         

Jedyny niedzielny mecz nie był udany dla naszego zespołu U10. Orlicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko, ostatecznie jednak przegrywając w Poznaniu z Orlikiem 7:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tytus Grabski, Ksawery Ochowiak oraz Jakub Rogowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej 
 • Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek
  7 marca 2024 r.
  Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

  Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

  więcej 
 • Ankieta dotycząca dzieci chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym klubie
  6 stycznia 2024 r.
  Ankieta dotycząca dzieci chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym klubie

  Zachęcamy do wypełnienia formularza przygotowanego przez klub, którego celem jest m.in. sprawdzenie zainteresowania podjęciem treningów przez dzieci w naszym klubie.

  Link do dokumentu - tutaj

  więcej