Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

W ostatni weekend września nasze drużyny licznie uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zespoły żaków i orlików rozegrały swoje planowane turnieje, których nowa forma ma służyć jeszcze lepszemu rozwojowi dzieci. Było sporo bramek oraz dryblingów, czyli to co najważniejsze w tej kategorii wiekowej.

Młodziki trenera Macieja Olejniczaka gościli w Pobiedziskach zespół Unii Swarzędz. Po bardzo wyrównanej grze mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3. Bramki dla Huraganu strzelali Jakub Rogowski (2) oraz Aleksander Cybowski.

Podziałem punktów zakończył się również mecz drugiej drużyny. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego gościli w Kiszkowie, gdzie mierzyli się z tamtejszą Wełnianką. Gospodarze otworzyli wynik meczu pod koniec pierwszej połowy, z kolei punkt dla Huraganu na 7 minut przed końcem spotkania uratował Marcin Jesionkowski.

Na zakończenie weekendu drużyna trenera Andrzej Rittera gościła w Witkowie. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie i zdecydowanie lepszej w naszym wykonaniu drugiej części meczu i zwyciężyliśmy 3:1. Hattrickiem w tym meczu popisał się Kryspin Kaźmierczak.

Nie zaprezentowała się tylko drużyna juniorów, która w miniony weekend pauzowała. Już dziś z niecierpliwością oczekujemy kolejnego weekendu i serdecznie zapraszamy do wspierania naszych drużyn w rozgrywkach ligowych!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej