Maksymilian Janowski zgłoszony do pierwszej drużyny

Maksymilian Janowski zgłoszony do pierwszej drużyny

Dotychczasowy zawodnik rezerw naszego klubu, 18-letni Maksymilian Janowski zgłoszony został do szerokiej kadry pierwszej drużyny Huraganu.

Mierzący 195 cm napastnik bądź boczny pomocnik w trakcie okresu przygotowawczego zdążył zdobyć dwie bramki i zaliczyć dwie asysty. 

"Maks" trenuje z zespołem trenera Pawła Kutyni od początku okresu przygotowawczego. Zaliczył również obóz w Słubicach. Planowo nie wystąpił tylko w jednym meczu, pierwszym z Wiarą Lecha ze względu na dwa weekendowe sparingi pierwszej drużyny.

Zbliżająca się runda wiosenna dla zawodnika z rocznika 2002 będzie okazją do debiutu na boiskach V ligi. Witamy "w seniorach" i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!
  19 marca 2021 r.
  Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

  Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do drużyny seniorów Pobiedziskiego Huraganu dołączył 32-letni napastnik - Paweł Piceluk.

  M.in. kilkukrotny król strzelców III-ligi mający na swoim koncie ponad 150 występów na poziomie centralnym (I i II liga) jesienią był zawodnikiem Sokoła Kleczew (III liga).

  więcej 
 • Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem
  22 lutego 2021 r.
  Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem

  24-letni ofensywny zawodnik Maciej Jakubek jest drugim nowym, prezentowanym zawodnikiem drużyny seniorów Huraganu w zimowym okienku transferowym.

  Wychowanek Lidera Swarzędz poza jednym sezonem w IV-ligowej Kotwicy Kórnik całą dotychczasową przygodę z piłką związany był ze swoim macierzystym klubem.

  więcej 
 • Waldemar Tyliński piłkarzem HP
  16 lutego 2021 r.
  Waldemar Tyliński piłkarzem HP

  22-letni obrońca, wychowanek Tarnowiaka Tarnowo Podgórne Waldemar Tyliński w zbliżającej się rundzie wiosennej reprezentował będzie barwy Huraganu Pobiedziska.

  Dynamiczny boczny defensor jesienią występował w zespole lidera klasy okręgowej, drużynie Piasta Kobylnica w której był podstawowym graczem.

  więcej