Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

Oprócz roli asystent trenera Damian Ludwiczaka w seniorach trener Bernaś  będzie pełnił funkcję trener koordynatora szkolenia grup młodzieżowych. Jego rolą będzie m.in. szeroko pojęty nadzór nad pracą trenerów, pomoc merytoryczna, szkoleniowa oraz nadzór nad programem Certyfikacji Szkółek PZPN.

W swojej dotychczasowej przygodzie pracował m.in. przez 6 lat w Akademii Piłkarskiej Reissa jako trener jak i koordynator. 6 lat również we wspomnianej Unii jako szkoleniowiec grup młodzieżowych oraz asystent pierwszej drużyny.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej pracy w nowym środowisku! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej