Oficjalne otwarcie sezonu, spotkanie ze sponsorami = liga start!

Oficjalne otwarcie sezonu, spotkanie ze sponsorami = liga start!

W czwartek 8 sierpnia o godzinie 19:45 w gościnnych progach Karczmy Lednickie Wrota odbyło się oficjalne otwarcie sezonu, prezentacja drużyny seniorów przed rozpoczynającym się jutro sezonem.

Spotkanie zorganizowane przez zarząd zgromadziło blisko 60 osób. Pojawili się przedstawiciele miasta, sponsorzy, prezes WZPN Paweł Wojtla oraz kilkunastu zawodników pierwszej drużyny.

W 30 minutowej prezentacji prowadzonej przez prezesa klubu Grzegorz Krawczyka przedstawiona została kadra pierwszej drużyny, ciekawostki, transfery oraz nowości w działalności klubu jak i również grup młodzieżowych. Miniony już okres przygotowawczy omówił trener pierwszej drużyny Paweł Kutynia, a z nowym klubem i otoczeniem w kilku zdaniach przywitał się zawodnik Łukasz Maciejewski.

W trakcie spotkania miała miejsce również miła uroczystość, mianowicie  z rąk prezesa WZPN Pawła Wojtali srebrne, honorowe odznaki Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej otrzymali wieloletni sponsor oraz działacz Jacek Grzeczka oraz prezes klubu Grzegorz Krawczyk.

Po części oficjalnej w miłej atmosferze był czas na kuluarowe rozmowy oraz poczęstunek zarówno ten słodki dzięki Cukierni Grzeczka jak i konkretniejszy dzięki współpracy z Karczmą Lednickie Wrota.

Już jutro o godzinie 15. w Złotowie Huraganiści rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu. Rywalem będzie miejscowa Sparta. Zapowiedź meczu tutaj

 powrót

Podobne Newsy

 • TMDex nowym sponsorem naszego klubu!
  6 sierpnia 2020 r.
  TMDex nowym sponsorem naszego klubu!

  Miło jest nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołącza kolejny podmiot!

  Firma TMDex Pana Tomasza Michalaka przez co najmniej najbliższy rok wspierać będzie nasze stowarzyszenie. Logo firmy pojawi się w najbliższym czasie na wszystkich nośnikach reklamowych naszego klubu! Witamy na pokładzie i dziękujemy za pomoc i zaufanie!

  więcej 
 • Dziękujemy, że jesteście z nami!
  14 lipca 2020 r.
  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Lokalny patriotyzm - to dewiza, którą jako klub staramy się "pielęgnować i dbać" tak samo starannie jak o płytę naszego Pobiedziskiego stadionu. Na każdym możliwym korku staramy się również promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. Zachęcamy do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

  więcej 
 • Wspomagajmy się nawzajem - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!
  7 kwietnia 2020 r.
  Wspomagajmy się nawzajem - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

  Lokalny patriotyzm - to dewiza, którą jako klub staramy się "pielęgnować i dbać" tak samo starannie jak o płytę naszego stadionu. Obecny czas, który "dotknął" praktycznie nas wszystkich jest, i z pewnością będzie trudny. Dlatego warto w miarę naszych możliwości korzystać, tym samym wspomagać firmy z terenu naszego miasta, gminy i okolicy.  

  więcej