Oficjalne otwarcie sezonu, spotkanie ze sponsorami = liga start!

Oficjalne otwarcie sezonu, spotkanie ze sponsorami = liga start!

W czwartek 8 sierpnia o godzinie 19:45 w gościnnych progach Karczmy Lednickie Wrota odbyło się oficjalne otwarcie sezonu, prezentacja drużyny seniorów przed rozpoczynającym się jutro sezonem.

Spotkanie zorganizowane przez zarząd zgromadziło blisko 60 osób. Pojawili się przedstawiciele miasta, sponsorzy, prezes WZPN Paweł Wojtla oraz kilkunastu zawodników pierwszej drużyny.

W 30 minutowej prezentacji prowadzonej przez prezesa klubu Grzegorz Krawczyka przedstawiona została kadra pierwszej drużyny, ciekawostki, transfery oraz nowości w działalności klubu jak i również grup młodzieżowych. Miniony już okres przygotowawczy omówił trener pierwszej drużyny Paweł Kutynia, a z nowym klubem i otoczeniem w kilku zdaniach przywitał się zawodnik Łukasz Maciejewski.

W trakcie spotkania miała miejsce również miła uroczystość, mianowicie  z rąk prezesa WZPN Pawła Wojtali srebrne, honorowe odznaki Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej otrzymali wieloletni sponsor oraz działacz Jacek Grzeczka oraz prezes klubu Grzegorz Krawczyk.

Po części oficjalnej w miłej atmosferze był czas na kuluarowe rozmowy oraz poczęstunek zarówno ten słodki dzięki Cukierni Grzeczka jak i konkretniejszy dzięki współpracy z Karczmą Lednickie Wrota.

Już jutro o godzinie 15. w Złotowie Huraganiści rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu. Rywalem będzie miejscowa Sparta. Zapowiedź meczu tutaj

 powrót

Podobne Newsy

 • MD-Projekt z Kostrzyna dołącza do grona sponsorów HP!
  6 października 2021 r.
  MD-Projekt z Kostrzyna dołącza do grona sponsorów HP!

  Miło jest nam poinformować, że firma MD-Projekt Kompleksowe Usługi Inżynierskie Dariusz Śródecki z Kostrzyna Wielkopolskiego dołączyła do czerwono-czarnej drużyny Huraganu!

  więcej 
 • Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!
  29 czerwca 2021 r.
  Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

  Mieszcząca się w oddalonym od Pobiedzisk 4 kilometry Węglewie firma MIR-RAD Pana Mirosława Godka dołączyła do grona sponsorów naszego klubu!

  Cieszymy się niezmiernie, że "kadra" naszych sponsorów staję coraz "szersza". Mamy również nadzieję, że to nie koniec i w najbliższym czasie klub wsparty zostanie kolejnymi firmami z terenu naszej Gminy!

  więcej 
 • Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!
  21 grudnia 2020 r.
  Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

  Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

  więcej