Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

W minioną sobotę 5 września w Chodzieży odbył się XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Chodzieskiego. W zawodach po raz pierwszy udział wziął zespół Oldbojów Huraganu, który ostatecznie uplasował się na 6 miejscu w 10 zespołowej stawce drużyn.

Huraganiści rozegrali 5 meczów: przegrali z gospodarzami Polonią Chodzież 1:2 w barwach której zagrali m.in. byli zawodnicy HP Marek Trzebny i Marek Wieczorkowski, 4:5 z Victorią Sianów oraz Wielkopolską Dębina 1:2. Wygraną zakończyły się  pojedynki z zespołami z Białegostoku 2:1 i Zielonej Góry 4:0.

Czerwono-czarni wystąpili w następującym składzie: górny rząd od lewej - Piotr Wala, Piotr Przydanek, Mirosław Kosmaczewski, Przemysław Pietrzak, Marcin Kędziora, dolny rząd od lewej - Włodzimierz Watras, Rafał Seifert, Maciej Konieczny, Janusz Wala. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  24 grudnia 2020 r.
  Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, trenerom, piłkarzom, kibicom, sympatykom oraz całej Huraganowej społeczności, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 

  więcej 
 • Pamiętajmy!
  2 listopada 2020 r.
  Pamiętajmy!

  Święto Zmarłych oraz Dzień Zaduszny to czas kiedy odżywają wspomnienia o tych którzy odeszli. W tych dniach pamiętajmy o zmarłych Huraganistach i zapalamy znicze pamięci na ich grobach, jako dowód naszej przyjaźni i dobrych wspomnień.

  Pamiętajmy, że klub taki jak nasz tworzyło wielu pasjonatów i lokalnych patriotów, których już z nami nie ma. 

  więcej 
 • "Brylu" po udanej operacji!
  23 października 2020 r.
  "Brylu" po udanej operacji!

  21-letni Daniel Brylewski, który w ćwierćfinałowym meczu Okręgowego PP doznał poważnej kontuzji jest już po operacji. Zerwanie więzadeł krzyżowych przednich, pobocznych, uszkodzenie łąkotki oraz chrząstki stawowej kolana - taką diagnozę postawili lekarze po wykonaniu rezonansu magnetycznego.

  więcej