Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

W minioną sobotę 5 września w Chodzieży odbył się XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Chodzieskiego. W zawodach po raz pierwszy udział wziął zespół Oldbojów Huraganu, który ostatecznie uplasował się na 6 miejscu w 10 zespołowej stawce drużyn.

Huraganiści rozegrali 5 meczów: przegrali z gospodarzami Polonią Chodzież 1:2 w barwach której zagrali m.in. byli zawodnicy HP Marek Trzebny i Marek Wieczorkowski, 4:5 z Victorią Sianów oraz Wielkopolską Dębina 1:2. Wygraną zakończyły się  pojedynki z zespołami z Białegostoku 2:1 i Zielonej Góry 4:0.

Czerwono-czarni wystąpili w następującym składzie: górny rząd od lewej - Piotr Wala, Piotr Przydanek, Mirosław Kosmaczewski, Przemysław Pietrzak, Marcin Kędziora, dolny rząd od lewej - Włodzimierz Watras, Rafał Seifert, Maciej Konieczny, Janusz Wala. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!
  13 lipca 2021 r.
  Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!

  Występujący na co dzień w zespole rezerw 21-letni wychowanek HP Bartosz Stasiak wziął udział w Mistrzostwach Polski  Niesłyszących w których reprezentował klub Spartan Lublin.

  Zawody odbyły się w dniach 11-13 czerwca we Wrocławiu, a jego organizatorami był Polski Związek Sportu Niesłyszących.

  więcej 
 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  2 kwietnia 2021 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro.

  Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami.

  więcej 
 • Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  24 grudnia 2020 r.
  Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, trenerom, piłkarzom, kibicom, sympatykom oraz całej Huraganowej społeczności, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 

  więcej