Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

W minioną sobotę 5 września w Chodzieży odbył się XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Chodzieskiego. W zawodach po raz pierwszy udział wziął zespół Oldbojów Huraganu, który ostatecznie uplasował się na 6 miejscu w 10 zespołowej stawce drużyn.

Huraganiści rozegrali 5 meczów: przegrali z gospodarzami Polonią Chodzież 1:2 w barwach której zagrali m.in. byli zawodnicy HP Marek Trzebny i Marek Wieczorkowski, 4:5 z Victorią Sianów oraz Wielkopolską Dębina 1:2. Wygraną zakończyły się  pojedynki z zespołami z Białegostoku 2:1 i Zielonej Góry 4:0.

Czerwono-czarni wystąpili w następującym składzie: górny rząd od lewej - Piotr Wala, Piotr Przydanek, Mirosław Kosmaczewski, Przemysław Pietrzak, Marcin Kędziora, dolny rząd od lewej - Włodzimierz Watras, Rafał Seifert, Maciej Konieczny, Janusz Wala. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Huraganiści z wyróżnieniami Burmistrza MiG Pobiedziska!
  19 czerwca 2020 r.
  Huraganiści z wyróżnieniami Burmistrza MiG Pobiedziska!

  Niestety ze względu na znaną nam sytuację, w tym roku Gmina Pobiedziska nie miała możliwości zorganizowania majowej Gali Sportu. To nie znaczy, że nie przyznano nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej. Nagrodę Burmistrza MiG za wybitne osiągniecie sportowe promujące naszą gminę w roku 2019 otrzymało dwóch aktualnych Huraganistów!

  więcej 
 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  10 kwietnia 2020 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro. Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami. Życzymy wytrwałości i siły, które wszystkim pomogą zmierzyć się z trudną rzeczywistością.

  więcej 
 • Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  23 grudnia 2019 r.
  Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom oraz sympatykom Huraganu Pobiedziska, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020.

  więcej