Oldboje Huraganu zagrali w turnieju halowym we Wrześni

Oldboje Huraganu zagrali w turnieju halowym we Wrześni

Organizatorami zawodów w których udział wzięły cztery zespoły byli oldboje Victorii Września. Oprócz Huraganu oraz gospodarzy turnieju zaprezentowały się jeszcze dwie drużyny: Lech Poznań oraz Polonia Środa Wielkopolska. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Huraganiści na otwarcie zremisowali z zespołem "Kolejorza" w składzie z m.in. Jackiem Dembińskim, Jarosławem Araszkiewiczem i Waldemarem Krygierem 4:4. Bramki dla czerwono-czarnych strzelali kolejno Marian Paczyński (2), Maciej Konieczny oraz Włodzimierz Watras.

W drugim pojedynku lepsi byli ostateczni zwycięzcy turnieju czyli gospodarze. Victoria wygrała 6:5 chociaż to Pobiedziszczanie prowadzili już 5:2. Gole w meczu z VW zdobyli Piotr Przydanek (2), Marian Paczyński, Włodzimierz Watras oraz Sebastian Jankowski. Trzeci, zarazem ostatni mecz to pewna wygrana z Polonią Środa 14:2 po trafieniach Paczyńskiego (4), Koniecznego (3), Seiferta (3), Watrasa, Pietrzaka, Stachowiaka i Jankowskiego. 

Ostatecznie, sympatyczny rozgrywany w miłej atmosferze turniej wygrali gospodarze przed Lechem, Huraganem i Polonią. Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentujący Lecha Poznań Jacek Dembiński (9 strzelonych bramek). Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jarosława Jabłońskiego (Victoria Września), a najlepszym bramkarzem Marcina Staszaka (Victoria Września) notabene, również byłego zawodnika HP.

Kadra Huragan Oldboy: Robert Raszewski, Janusz Wala, Maciej Konieczny, Piotr Przydanek, Marian Paczyński, Rafał Seifert, Sebastian Jankowski, Przemysław Pietrzak, Włodzimierz Watras oraz Paweł Stachowiak.

Również w minioną sobotę w charytatywnym turnieju siatkówki w Pobiedziskach zaprezentowała się reprezentacja naszego stowarzyszenia. Drużyna Huraganu wystąpiła w składzie: Julia Jesionkowska, Adam Stachowiak, Andrzej Jesionkowski, Piotr Zieliński, Marcin Jesionkowski, Paweł Kutynia oraz Grzegorz Krawczyk. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Huraganiści z wyróżnieniami Burmistrza MiG Pobiedziska!
  19 czerwca 2020 r.
  Huraganiści z wyróżnieniami Burmistrza MiG Pobiedziska!

  Niestety ze względu na znaną nam sytuację, w tym roku Gmina Pobiedziska nie miała możliwości zorganizowania majowej Gali Sportu. To nie znaczy, że nie przyznano nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej. Nagrodę Burmistrza MiG za wybitne osiągniecie sportowe promujące naszą gminę w roku 2019 otrzymało dwóch aktualnych Huraganistów!

  więcej 
 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  10 kwietnia 2020 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro. Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami. Życzymy wytrwałości i siły, które wszystkim pomogą zmierzyć się z trudną rzeczywistością.

  więcej 
 • Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  23 grudnia 2019 r.
  Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom oraz sympatykom Huraganu Pobiedziska, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020.

  więcej