Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

W trzecim tygodniu stycznia po zimowej przerwie powróci do treningów pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 8 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 18/19 marca.

W trakcie "ładowania akumulatorów" przed rundą rewanżową nasz zespół zaliczy minimum 8 sparingów. Pierwszy z nich rozegrany zostanie 4 lutego w Swarzędzu. Rywalem będzie reprezentant klasy okręgowej - Lider Swarzędz. 

W kolejnych sprawdzianach rywalizować będziemy m.in. z IV-ligowcami tj. Lubuszanin Drezdenko (lubuska IV liga - 5 m-ce), Cuiavia Inowrocław (kujawsko-pomorska IV liga - 4 m-ce), Notecianka Pakość (kujawsko-pomorska IV liga - 18 m-ce) czy Nielbą Wągrowiec (lider naszej ligi). 

Dokładny terminarz meczów towarzyskich dostępny jest w zakładce Seniorzy Sparingi i w grafice na dole strony. Piłkarze Huraganu trenować będą m.in. na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu.

Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Kotwicy Kórnik. Spotkanie rozegrane zostanie na własnym boisku. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej