Plan przygotowań seniorów do rundy jesiennej

Plan przygotowań seniorów do rundy jesiennej

W czwartek 14 lipca po krótkim odpoczynku do treningów powróci drużyna seniorów. Huraganiści trenować będą na własnym obiekcie w Pobiedziskach.

Pierwsza ligowa kolejka IV ligi zaplanowana została już na weekend 6/7 sierpnia.

Czerwono-czarni w trakcie blisko czterech tygodni przygotowań zaliczą 13. treningów oraz minimum trzy gry kontrolne. Dwa z nich odbędą się w Pobiedziskach, a jeden na wyjeździe.

Niewykluczone jest rozegranie dodatkowego, czwartego sparingu, lecz o jego zasadności zdecyduje w trakcie przygotowań sztab szkoleniowy pierwszego zespołu.

Na własnym terenie podejmiemy Pogoń Mogilno i Kujawiankę Izbicę Kujawską, a na wyjeździe zagramy z Notecianką Pakość. Wszystkie drużyny to reprezentanci kujawsko-pomorskiej IV ligi.  Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej