Plan przygotowań seniorów do rundy jesiennej

Plan przygotowań seniorów do rundy jesiennej

W czwartek 14 lipca po krótkim odpoczynku do treningów powróci drużyna seniorów. Huraganiści trenować będą na własnym obiekcie w Pobiedziskach.

Pierwsza ligowa kolejka IV ligi zaplanowana została już na weekend 6/7 sierpnia.

Czerwono-czarni w trakcie blisko czterech tygodni przygotowań zaliczą 13. treningów oraz minimum trzy gry kontrolne. Dwa z nich odbędą się w Pobiedziskach, a jeden na wyjeździe.

Niewykluczone jest rozegranie dodatkowego, czwartego sparingu, lecz o jego zasadności zdecyduje w trakcie przygotowań sztab szkoleniowy pierwszego zespołu.

Na własnym terenie podejmiemy Pogoń Mogilno i Kujawiankę Izbicę Kujawską, a na wyjeździe zagramy z Notecianką Pakość. Wszystkie drużyny to reprezentanci kujawsko-pomorskiej IV ligi.  Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej