Po 2003. dniach trener Paweł Kutynia zakończył prace w HP

Po 2003. dniach trener Paweł Kutynia zakończył prace w HP

Wygrany 2:0 pojedynek z LKS Gołuchów był ostatnim w roli szkoleniowca pierwszego zespołu dla Pawła Kutyni. Decyzją trenera po 5,5 latach opuszcza on szeregi czerwono-czarnej drużyny.

Trener Kutynia pracę w Pobiedziskach rozpoczął dokładnie 8.06.2017 roku. Od tego momentu Huraganiści kolejno spadli z IV-ligi, zajęli 2. miejsce w V lidze i ponownie awansowali do IV ligi.

W roli beniaminka zajęli bardzo wysokie 4. miejsce na czwartoligowym froncie w poprzednim sezonie. Dodatkowo jesienią 2019 roku czerwono-czarni zagrali w finale Pucharu Polski strefy poznańskiej.

Trener Kutynia pierwszy zespół Huraganu prowadził w 163 meczach ligowych (6 sezonów, 10 rund). Bilans to 84 zwycięstwa, 23 remisy i 56 porażek przy bilansie bramkowym 312:222. Najwyższą wygraną był mecz z TPS Winogrady Poznań 7:0 (15.08.2018 r.), porażką 1:8 z Gromem Plewiska (5.08.2017 r.).

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu dostępnego na kanale HuraganTV przeprowadzonego tuż po zakończonym meczu z LKS Gołuchów (tutaj).

Zarząd, kibice oraz piłkarze serdecznie dziękują za owocną współpracę oraz serce włożone w rozwój zawodników i klubu, życząc również powodzenia w dalszej trenerskiej karierze.

Na chwilę obecną nie jest znane jeszcze nazwisko nowego szkoleniowca. Zainteresowanych pracą z pierwszą drużyną HP zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres g.krawczyk@huraganpobiedziska.pl (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej