Polonia II Środa pucharowym rywalem w 1/16 finału

Polonia II Środa pucharowym rywalem w 1/16 finału

Od 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski do rywalizacji przystąpi pierwszy zespół naszego klubu. Rywalem czerwono-czarnych będą rezerwy III-ligowej Polonii Środa.

Mecz rozegrany zostanie na wyjeździe w środę 9 września.

Drugi seniorski zespół Polonii ma za sobą już dwa awanse w tej edycji rozgrywek. Najpierw w I rundzie piłkarze ze Środy wygrali z po rzutach karnych z KSGB Manieczki, a w II rundzie pewnie pokonali Kłos Zaniemyśl 4:1.

Na co dzień zespół prowadzony przez Waldemara Grześkowiaka rywalizuję w II grupie wielkopolskiej klasy okręgowej zajmując po IV kolejkach trzecie miejsce.

Zwycięzca przyszłotygodniowego meczu w kolejnej rundzie zagra z wygranym z pary Wielkopolska Komorniki/Canarinhos Skórzewo. Pełen zestaw par i dotychczasowych wyników dostępny jest tutaj.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji okręgowego pucharu Huraganiści doszli do finału. W meczu rozegranym w Pobiedziskach Huraganiści ulegli Stelli Luboń 1:3. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Awans przyćmiony poważną kontuzją... Trzymaj się "Brylu"!
  7 października 2020 r.
  Awans przyćmiony poważną kontuzją... Trzymaj się "Brylu"!

  Pobiedziszczanie wygrali w ćwierćfinale Okręgowego Pucharu Polski z Gromem Plewiska 2:1 (2:0). Huraganiści awansowali tym samym do półfinału rozgrywek. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Stella Luboń z którą w minionej edycji zmierzyliśmy się w finale.

  więcej 
 • Przygoda z pucharem trwa
  23 września 2020 r.
  Przygoda z pucharem trwa

  Wyjazdowa wygrana 3:1 (0:0) dała awans do ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski drużynie Huraganu.

  Czerwono-czarni po trudnym meczu pokonali w środę wieczorem na wyjeździe reprezentanta klasy okręgowej Klub Sportowy Canarinhos Skórzewo.

  więcej 
 • Wygrana i awans do kolejnej rundy
  9 września 2020 r.
  Wygrana i awans do kolejnej rundy

  Tak zwaną "pucharową środę" mają za sobą seniorzy naszego klubu. Pierwszą w tej edycji pucharowych rozgrywek i jak się okazało nie ostatnią.

  Huraganiści wygrali na wyjeździe z rezerwami III-ligowej Polonii Środa 3:1 (2:1) i awansowali do 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski. 

  więcej