Porażka na boisku wicelidera

Nie było niespodzianki, w minioną sobotę Huraganiści przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 2:0 (1:0).

Nielbiści po wygranej z HP razem z Notecią Czarnków i Centrą Ostrów mają po 29 punktów i przewodzą w stawce czwartoligowców.

Sobotni pojedynek należał do tych bez tzw. "historii". Gospodarze kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń przez większość trwania meczu.  Nieliczną grupę kibiców nie "rozgrzewały" również sytuacje bramkowe, których poza golami nie było za wiele.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 13' minucie po klasycznej kontrze i dobitce do pustej bramki po wcześniejszej obronie Sławomira Janickiego. Wynik ustalony został tuż po przerwie. W 53' minucie z rzutu wolnego z ok. 18. metrów nie do obrony uderzył niezawodny Rafał Leśniewski i ustalił wynik meczu.