Przychodnia Weterynaryjna ANIMAL sponsorem Huraganu

Przychodnia Weterynaryjna ANIMAL sponsorem Huraganu

Kadra zespołu sponsorów Huraganu Pobiedziska sukcesywnie jest coraz większa! Tym razem dołączyła do nas Przychodnia Weterynaryjna Animal, co z pewnością pomoże nam w dalszym rozwoju naszego klubu.

Przychodnia Weterynaryjna Animal to lecznica dla zwierząt z siedzibą w Pobiedziskach, która oferuje usługi weterynaryjne dla czworonogów.

"Nasza Przychodnia została stworzona z myślą o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze zwierząt, trafnych diagnozach i efektywnym leczeniu. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym sprzętom diagnostycznym, a także współpracą z wieloma laboratoriami. Medycyna weterynaryjna wciąż idzie do przodu, dlatego stawiamy na stały rozwój naszych pracowników, którzy chętnie uczestniczą w szkoleniach, kursach i wykładach, podnosząc przy tym swoje kwalifikacje. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepszą pomoc Naszym czworonożnym pacjentom." - czytam na stronie internetowej naszego nowego sponsora.

W ofercie przychodni znajduje się m.in. leczenie i profilaktyka chorób zwierząt, diagnostyka: rtg, usg i badania laboratoryjne, kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze

Zachęcamy do korzystania z usług przychodni w siedzibie, przy ul. Kostrzyńskiej 40 oraz do odwiedzenia strony internetowej www.pwanimal.pl oraz profilu na Facebooku. Dziękujemy za wsparcie i witamy na pokładzie!

Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu! Poznaj naszych wszystkich sponsorów i zajrzyj tutaj. (gk)

 • Przychodnia Weterynaryjna ANIMAL sponsorem HP
 • Przychodnia Weterynaryjna ANIMAL sponsorem HP
 • Przychodnia Weterynaryjna ANIMAL sponsorem HP
 powrót

Podobne Newsy

 • Usługi Transportowo Handlowe Krzysztof Beczak dołącza do grona sponsorów
  8 kwietnia 2024 r.
  Usługi Transportowo Handlowe Krzysztof Beczak dołącza do grona sponsorów

  Nowy miesiąc rozpoczynamy z przytupem - z radością możemy ogłosić kolejnego sponsora, który dołącza do szerokiego grona, które wspiera Huragan Pobiedziska.

  więcej 
 • Kick-off meeting - wiosna 2024!
  13 marca 2024 r.
  Kick-off meeting - wiosna 2024!

  W miniony piątek, tj. 8 marca o godzinie 19. w zaprzyjaźnionej Maciejowej Chacie w Złotniczkach, odbyło się spotkanie zarządu klubu, ze sponsorami oraz przedstawicielami lokalnego samorządu, z burmistrzem Ireneuszem Antkowiakiem na czele.

  więcej 
 • Dziękujemy za Wasze wsparcie!
  12 grudnia 2023 r.
  Dziękujemy za Wasze wsparcie!

  Miejsko-Gminny Klub Sportowy Huragan Pobiedziska składa serdeczne podziękowania instytucjom, firmom oraz tym wszystkim, którzy wspierali finansowo i rzeczowo działalność klubu w zakończonej rundzie jesiennej sezonu 2023/24.

  więcej