Seniorzy wrócili do treningów

Seniorzy wrócili do treningów

W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

Na inaugurującym rok 2024 treningu pojawiło się 22 zawodników w tym jeden testowany. Huraganistów w tym tygodniu czekają jeszcze dwa spotkania, w środę w hali oraz czwartek na orliku w Pobiedziskach.

Czerwono-czarni zagrają minimum pięć sparingów plus mecz pucharowy z Polonią Leszno. Plan gier kontrolnych dostępny jest w zakładce Seniorzy -> Sparingi. Czerwono-czarni trenować będą m.in. dwa razy w tygodniu na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu.

Początek ligowych zmagań Wielkopolski ZPN zaplanował na weekend 16/17 marca. Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Polonii Kępno. (gk)

Pierwszy trening seniorów po zimowej przerwie

 • Pierwszy trening seniorów po zimowej przerwie
 • Pierwszy trening seniorów po zimowej przerwie
 • Pierwszy trening seniorów po zimowej przerwie
 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej