Sezon 2019/2020 zakończony.

Sezon 2019/2020 zakończony.

"Prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej podjęli decyzję o zakończeniu sezonu 2019/20 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach IV ligi i klas niższych. Zachowane zostały zasady awansów, zrezygnowano natomiast ze spadków. Decyzja co do rozgrywek III ligi zostanie podjęta 12 maja." - taki komunikat opublikowany został w dniu dzisiejszym przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej (link).

Przypomnijmy, że 10 marca WZPN zawiesił rozgrywki w związku z panującą sytuacją w kraju. Zawieszenie przedłużane było kilkukrotnie, aż ostatecznie władze związkowe zdecydowały o zakończeniu sezonu 2019/20 zachowując dotychczasowe tabele. 

Tym samym awans na czwartoligowe boiska wywalczyła z pierwszego miejsca Concordia Murowana Goślina oraz Iskra Szydłowo, która na półmetku zajmowała drugie miejsce w tabeli dające prawo do gry w barażach. Jednak zgodnie z decyzjami WZPN zrezygnowano z rozgrywania spotkań barażowych o prawo gry w IV lidze. Zespoły, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach V ligi, zostają uprawnione do gry w IV lidze w sezonie 2020/21. Gratulujemy obu drużynom awansu życząc powodzenia na boiskach IV ligi.

Huraganiści ostatecznie w zakończonym sezonie zajęli 7 miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów co 6 i 5 zespół w stawce 16 drużyn, tracąc do lidera 6 punktów, a do wicelidera 4 oczka. 

Zakończone również zostały oficjalnie rozgrywki grup młodzieżowych, tym samym pomimo przepracowania całego, blisko 3 miesięcznego okresu przygotowawczego przez nasze drużyny, żadna ekipa nie rozegra oficjalnego spotkania w tym półroczu.

Rozgrywki nowego seoznu 2020/2021 jeśli chodzi o zespół seniorski mają rozpocząć się na początku lub w połowie sierpnia. Czas zatem myśleć już o kolejnym sezonie od strony zarówno organizacyjnej jak i treningowej wszystkich drużyn naszego klubu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów
  12 sierpnia 2021 r.
  Informacja dot. biletów i karnetów na mecze seniorów

  Zgodnie z przyjętą jednogłośnie uchwała członków stowarzyszenia podjętą na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym, które odbyło się w dniu 3.08. br. przedstawiamy informacje i zasady dotyczące wstępu na mecze domowe seniorów Huraganu w sezonie 2021/22 w rozgrywkach IV ligi.

  więcej 
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu
  20 lipca 2021 r.
  Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu

  Powołując się na statut Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Huragan Pobiedziska, zarząd klubu zawiadamia, że w dniu 3 sierpnia (wtorek) bieżącego roku o godz. 19:00 w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim przy ul. Kiszkowskiej 7 w Pobiedziskach odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu.

  więcej 
 • Przekaż 1% podatku na HP!
  22 marca 2021 r.
  Przekaż 1% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu 1% swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy do wsparcia w ten sposób naszego sportowego stowarzyszenia. W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać nr KRS 0000270261 oraz cel "Huragan Pobiedziska 3625"

  więcej