Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów

Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów

Podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego dziś czyli 26 listopada zaliczyli ostatni trening w 2019 roku. Pierwsze zajęcia po zimowej przerwie odbędą się we wtorek 14 stycznia. Rozgrywki V ligi wznowione zostaną osiem tygodni później, czyli w weekend 14/15 marca 2020 roku.

Dwa dni przed wznowieniem treningów czerwono-czarni wystąpią w halowym turnieju w Komornikach. W zawodach weźmie udział 8 drużyn, a nasz zespół zagra w grupie B z Tarnovią Tarnowo Podgórne, GKS Dopiewo oraz z gospodarzami Wielkopolską Komorniki. Początek zmagań o godzinie 9:45 w hali przy ulicy Polnej.

Zaplanowanych zostało minimum osiem gier kontrolnych. Rywalami Huraganu będą m.in. Unia Swarzędz (2 m-ce, IV liga), Kania Gostyń (3 m-ce, V liga), TPS Winogrady (17 m-ce, IV liga), GKS Dopiewo (2 m-ce, V liga)  czy Przemysław Poznań (1 m-ce, klasa okręgowa). Większość meczów rozegranych zostanie na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu oraz Swarzędzu.

Osiem tygodni przygotowań do rundy rewanżowej to jednostki, które odbywać się będą mi.n. na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w hali oraz w siłowni.

Terminy oraz miejsca meczów sparingowych mogą ulec zmianie ze względu m.in. na warunku pogodowe. Dokładny terminarz dostępny poniżej oraz w zakładce Seniorzy -> Sparingi. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów
  2 lipca 2020 r.
  Znamy ligowych rywali pierwszej i drugiej drużyny seniorów

  Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił z jakimi rywalami przyjdzie rywalizować naszym seniorskim drużyną w zbliżającym się sezonie 2020/21. Drużyna seniorów rozgrywki V ligi rozpocznie w pierwszy weekend sierpnia, z kolei rezerwy do walki o ligowe punkty w B-klasie przystąpią 2 tygodnie później. Obie drużyny wystąpią również rozgrywkach TOTOLOTEK Pucharu Polski.

  więcej 
 • Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!
  25 czerwca 2020 r.
  Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

  W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

  więcej 
 • Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!
  17 czerwca 2020 r.
  Po 41 latach w ligowych rozgrywkach wystartuje drużyna rezerw HP!

  To już pewne - w sezonie 2020/21 w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wystartuje drugi zespół seniorów naszego klubu. Zespół prowadzony przez dotychczasowego trenera juniorów Roberta Raszewskiego solidnie trenuje już od ponad miesiąca, a rozgrywki w B-klasie zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia.

  więcej