TMDex nowym sponsorem naszego klubu!

TMDex nowym sponsorem naszego klubu!

Miło jest nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołącza kolejny podmiot!

Firma TMDex Pana Tomasza Michalaka przez co najmniej najbliższy rok wspierać będzie nasze stowarzyszenie. Logo firmy pojawi się w najbliższym czasie na wszystkich nośnikach reklamowych naszego klubu! Witamy na pokładzie i dziękujemy za pomoc i zaufanie!

TMDex to firma malarska trudniąca się wykończeniem wnętrz pod indywidualne zamówienia klienta. Zajmuje się głównie malowaniem oraz projektowaniem wnętrz, a także doradztwem pod indywidualne zamówienia. Zajmuje się również sprzedażą materiałów do wykończenia wnętrz m.in. farb czy tapet. Firma działa na terenie Wielkiej Brytanii, a swoją siedzibę ma w Leeds.

Co ciekawe nasz nowy sponsor współpracuje na co dzień z LC Vehicle Hire and Sales jednym z głównych sponsorów świeżo upieczonego zespołu Premier League - Leeds United.

Zachęcamy do odwiedzin profilu na facebook firmy TMDex (tutaj)! Chcesz również wspierać Huraganu? Zapraszamy do kontaktu!

 powrót

Podobne Newsy

 • Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!
  21 grudnia 2020 r.
  Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

  Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

  więcej 
 • Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!
  3 grudnia 2020 r.
  Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

  Na każdym możliwym korku staramy się promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. 

  Zachęcamy w tym specyficznym i trudnym czasie do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

  więcej 
 • Dziękujemy, że jesteście z nami!
  14 lipca 2020 r.
  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Lokalny patriotyzm - to dewiza, którą jako klub staramy się "pielęgnować i dbać" tak samo starannie jak o płytę naszego Pobiedziskiego stadionu. Na każdym możliwym korku staramy się również promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. Zachęcamy do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

  więcej