Udany weekend dla drużyn Akademii

Udany weekend dla drużyn Akademii

Cztery z sześciu drużyn naszej Akademii w miniony weekend wybiegły na boisko. Żaki, orliki, młodziki i zespół rezerw z pewnością mogą zaliczyć swoje występy do udanych.

Cieszy również fakt, że mecze i rozgrywki młodzieżowe odbywają się bez żadnych zakłóceń.

W sobotę w turnieju "Mieszko Cup" wystąpiła ekipa żaków. Nasi najmłodsi Huraganiści zagrali sześć meczów wygrywając cztery. Rywalami podopiecznych Roberta Raszewskiego byli m.in gospodarze, czyli Mieszko Gniezno, Polonia Środa czy MKS Trzemeszno.

Drugą ligową kolejkę zaliczył zespół orlików. Podopieczni Macieja Olejniczaka zremisowali u siebie z Champions Poznań 1:1 po golu Jakuba Rogowskiego. Z kolei młodziki trenera Andrzeja Rittera wysoko, bo aż 6:2 ograli Piast Kobylnica. Trzech strzelców zdobyło po dwie bramki, kolejno Kryspin Kaźmierczak, Mateusz Stelmaszak oraz Mateusz Krąkowski.

Trzecie zwycięstwo w piątym ligowym meczu maja za sobą rezerwy. Czerwono-czarni wygrali w Poznaniu z Jadwiżańskim Klubem Sportowym 3:0. Dwie bramki zdobył najskuteczniejszy strzelec ligi i drużyny Marcin Jesionkowski, a wynik ustalił Stanisław Snuszka.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej 
 • Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek
  7 marca 2024 r.
  Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

  Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

  więcej 
 • Ankieta dotycząca dzieci chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym klubie
  6 stycznia 2024 r.
  Ankieta dotycząca dzieci chętnych do rozpoczęcia treningów w naszym klubie

  Zachęcamy do wypełnienia formularza przygotowanego przez klub, którego celem jest m.in. sprawdzenie zainteresowania podjęciem treningów przez dzieci w naszym klubie.

  Link do dokumentu - tutaj

  więcej