Udany weekend dla drużyn Akademii

Udany weekend dla drużyn Akademii

Cztery z sześciu drużyn naszej Akademii w miniony weekend wybiegły na boisko. Żaki, orliki, młodziki i zespół rezerw z pewnością mogą zaliczyć swoje występy do udanych.

Cieszy również fakt, że mecze i rozgrywki młodzieżowe odbywają się bez żadnych zakłóceń.

W sobotę w turnieju "Mieszko Cup" wystąpiła ekipa żaków. Nasi najmłodsi Huraganiści zagrali sześć meczów wygrywając cztery. Rywalami podopiecznych Roberta Raszewskiego byli m.in gospodarze, czyli Mieszko Gniezno, Polonia Środa czy MKS Trzemeszno.

Drugą ligową kolejkę zaliczył zespół orlików. Podopieczni Macieja Olejniczaka zremisowali u siebie z Champions Poznań 1:1 po golu Jakuba Rogowskiego. Z kolei młodziki trenera Andrzeja Rittera wysoko, bo aż 6:2 ograli Piast Kobylnica. Trzech strzelców zdobyło po dwie bramki, kolejno Kryspin Kaźmierczak, Mateusz Stelmaszak oraz Mateusz Krąkowski.

Trzecie zwycięstwo w piątym ligowym meczu maja za sobą rezerwy. Czerwono-czarni wygrali w Poznaniu z Jadwiżańskim Klubem Sportowym 3:0. Dwie bramki zdobył najskuteczniejszy strzelec ligi i drużyny Marcin Jesionkowski, a wynik ustalił Stanisław Snuszka.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej