Vademecum V ligi - jesień 2020

Vademecum V ligi - jesień 2020

Vademecum V ligi (tutaj) to przejrzyste opracowanie statystyczne zawierające dane z rundy jesiennej sezonu 2020/21 dotyczące wszystkich zespołów występujących w trzech grupach na tym szczeblu rozgrywek. Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą publikacją przygotowaną przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Na co dzień jesteśmy jedynym klubem w naszej lidze, który prowadzi na bieżąco statystyki dotyczące swoich zawodników i drużyny. Cieszy nas tym samym, że o innych drużynach też można znaleźć już trochę informacji w "sieci". Gratulujemy inicjatywy i wykonania WZPN-owi i liczmy na kolejne publikacje! 

W opracowaniu przygotowanym przez Wielkopolski ZPN znalazło się szczegółowe podsumowanie jesieni w wykonaniu wszystkich 54 klubów. Znaleźć w nim można statystyki zespołowe jak i indywidualne liczby "wykręcone" przez poszczególnych zawodników. Nie brakuje także ciekawostek oraz tabel i zestawień wyników w poszczególnych kolejkach.

Vademecum V ligi zostało wydane wyłącznie w wersji cyfrowej. Można je pobrać tutaj (klik)(gk)

 powrót

Podobne Newsy

  • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
    24 lipca 2021 r.
    Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

    Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

    Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

    więcej 
  • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
    15 lipca 2021 r.
    Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

    Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

    W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

    więcej 
  • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
    5 lipca 2021 r.
    Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

    25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

    Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

    więcej