Weekend pełen piłkarskich emocji

Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

Podopiecznym trenera Adama Stachowiaka pomimo 2-bramkowej straty udało się doprowadzić do remisu, niestety w końcówce meczu gospodarze okazali się bardziej skuteczni i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Bramki dla naszego zespołu zdobył Antoni Misiur.

Pewne zwycięstwo i bardzo dobry występ zanotowali trampkarze, którzy w domowym meczu wygrali z Chrobrym Gniezno 3:0. Na listę strzelców wpisali Mateusz Stelmaszak, który zdobył dwie bramki, a także Kryspin Kaźmierczak.

Juniorzy, którzy w środę po nienajlepszej końcówce meczu przegrali swoje spotkanie, tym razem w pełni się zrehabilitowali, zdobywając kluczowe dla wyniku meczu bramki w 87 i 88 minucie meczu. Ostatecznie mecz z Concordią Murowana Goślina zakończył się wynikiem 4:3, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Górzyński, Sergiusz Kaźmierczak (2) oraz wprowadzony w 78' minucie Tymoteusz Kraśniewski.

Młodzicy po ciekawym meczu przegrali spotkanie z Liderem Swarzędz 1:2. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Drugą bramkę zdobyli zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Pomimo szybkiego gola kontaktowego zdobytego przez Jakuba Sudoła, wynik nie uległ zmianie i tym razem ze Swarzędza zespół młodzików wrócił bez punktów.

Orlicy byli gospodarzem turnieju pod patronem WZPN. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemka Piechockiego zaprezentowali wysokie umiejętności indywidualne.  Tradycyjnie było dużo zabawy, a nasi trenerzy wraz z rodzicami zawodników stanęli na wysokości zadania pod kątem organizacyjnym. Na wszystkie drużyny czekał słodki poczęstunek, za co wszystkim serdecznie dziękujemy!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)