Zapowiedź - czwartek, 17:00, Obra Kościan - HURAGAN

Zapowiedź - czwartek, 17:00, Obra Kościan - HURAGAN

Przed ostatni wyjazd tego sezonu, w Boże Ciało czeka ekipę Huraganu. O godzinie 17:00 na stadionie w Kościanie rywalizować będziemy z miejscową Obrą.

Będzie to XXXII kolejka rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej.

Jesienią w Pobiedziskach górą byli Huraganiści, którzy wygrali 4:1 po trafieniach Macieja Ratajskiego, Dawida Ciążyńskiego, Ryszarda Wierzbińskiego oraz Davida Paku-Tsheli. Skrót meczu dostępny tutaj.

Do kadry wracają Brylewski i Fornalkiewicz, którzy nie zagrali z Nielbą wskutek nadmiaru żółtych kartek oraz zmagający się w ostatnim czasie z urazem Kuba Januszewicz

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Kościan będzie Skład Handlowy SzczepańscyDziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Kościanie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania i Piły. Głównym będzie Adrian Olejniczak a pomagać mu będą Łukasz Stankowski oraz Damian Pawlak.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). Warto również dodać, że mecz na żywo z komentarzem śledzić będzie można w internecie na kanale youtube Wielkopolskiego ZPN (tutaj). (gk)

 powrót

Podobne Newsy