Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

Najbliższa niedziela przyniesie nam kolejny ligowy pojedynek seniorów na własnym terenie. Będzie to już piąty mecz w tej rundzie na własnym terenie. Rywalem czerwono-czarnych o godzinie 15:00 będzie GLKS Wysoka.

Będzie to pojedynek drużyn zajmujących obecnie sąsiednie miejsca w środkowej części ligowej tabeli. Rywale podobnie jak Huragan grają w kratkę, cztery zwycięstwa i cztery porażki to dorobek naszych najbliższych rywali.

Przed tygodniem zespół z Wysokiej przegrał u siebie z Iskrą Szydłowo, aż 0:5,  z kolei Huraganiści przywieźli z Kostrzyna tylko jeden punkt. W minionej rundzie Huragan wygrał u siebie  4:0 po bramkach Marcina Jesionkowskiego, Mikołaja Witaszyka oraz dwóch trafieniach Mateusza Chachuły. 

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Robert Szymkowiak, a pomagać mu będą Szymon Filip oraz Maciej Łabenda. (gk)

 powrót

Podobne Newsy