Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Wełna Skoki

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Wełna Skoki

Piąty ligowy  mecz tego sezonu w roli gospodarza w najbliższą niedzielę rozegrają piłkarze drużyny seniorów Huraganu.

Czerwono-czarni o godzinie 15. przy Kiszkowskiej podejmować będą dziewiąty zespół ligi Wełnę Skoki. 

Będzie to 14 ligowy mecz w Pobiedziskach z zespołem ze Skoków. Siedem razy wygrał Huraganu, pięć raz padł remis i dwukrotnie wygrywali rywale, bilans bramek 27 - 17. Ostatnio z naszego terenu komplet punktów Wełna wywiozła w 1988 roku. W niedzielę 11 września o godzinie 11 padł wynik 2:3. Bramki w tym meczu dla HP strzelali Andrzej MajchrzakJacek Przybylski.

Wełna na mecz IX kolejki V ligi przyjedzie mocno podrażniona. Tydzień temu zespół trenera Andrzeja Ostańskiego przegrał u siebie z Pogonią Łobżenica 1:7, a w minioną środę na wyjeździe w OPP z Notecią Czarnków 1:8. Nasi niedzielni przeciwnicy z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za ostatnie dwie, dość mocne wpadki.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Filip, a pomagać mu będą Marcin Nawrocki oraz Wiktor Kapłon.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami prosimy również o zachowanie dystansu na trybunach, podczas wchodzenia i wychodzenia ze stadionu. Przy wejściu na stadion będzie dostępny płyn dezynfekujący. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo
  13 listopada 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo

  Przed Huraganistami ostatni mecz na własnym terenie w 2020 roku.

  W sobotę o godzinie 14:00 zagramy z dwunastym w tabeli, ligowym beniaminkiem Orkanem Śmiłowo. 

  Będzie to pierwsze historyczne starcie obu drużyn. Wcześniej zespoły nie spotkały się nawet w meczu sparingowym. 

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Błękitni Wronki
  6 listopada 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Błękitni Wronki

  Każdy kolejny rozegrany mecz może być ostatnim w tej jesiennej kampanii gier. W sobotę o godzinie 14. na własnym terenie zagramy z piątym zespołem tabeli - Błękitnymi Wronki. Tym samym przed Huraganistami kolejny ciężki rywal i trudny mecz. Do rozegrania w tej rundzie pozostały włącznie z jutrzejszym - 3 mecze.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN
  30 października 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

  XIV kolejka spotkań V ligi przyniesie czerwono-czarnym wyjazd na bardzo trudny teren do Łobżenicy. Patrząc na układ tabeli będzie to z pewnością hit tej serii gier. Pojedynek pierwszego Huraganu z trzecią Pogonią już jutro o godzinie 14. Niestety bez udziału kibiców obu drużyn.

  więcej