Zapowiedź - niedziela, 17:00, Jarota Jarocin - HURAGAN

Zapowiedź - niedziela, 17:00, Jarota Jarocin - HURAGAN

Już w najbliższą niedzielę po raz pierwszy w historii spotkań ligowych Huragan zagra w Jarocinie gdzie zmierzy się z tamtejszą Jarotą.

Mecz rozegrany zostanie w ramach spotkań XXXI kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej.

Po ostatniej wygranej w Pobiedziskach z niepokonaną od 18. kolejek Obrą Kościan po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Tomka Neumanna, Huraganiści awansowali na 3. miejsce w tabeli.

W obecnym sezonie Jarota po 30. rozegranych spotkaniach zajmuje 14. miejsce. W miniony czwartek jarocińska drużyna przegrała we Wrześni z Victorią 1:4. W trwającym sezonie Jarota wygrała 9 spotkań z czego 7 u siebie, 5 razy remisowała z tego 2 razy u siebie i doznała 16. porażek z czego 6 u siebie. W ostatnich trzech domowych meczach Jarota wygrała pokonując: Centrę Ostrów 4:3, Lipno Stęszew 2:0 i Polonię Leszno 2:1.

Ostatnie i jedyne spotkanie ligowe Huraganu z Jarotą  rozegrano 29 października ubiegłego roku w Pobiedziskach, kiedy zremisowaliśmy 2:2 po bramkach Neumanna i Ratajskiego.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy