Zapowiedź - sobota, 13:00, Kotwica Kórnik - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 13:00, Kotwica Kórnik - HURAGAN

Już w najbliższą sobotę o godzinie 13. na stadionie w Kórniku przy ul. Leśnej 6, dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy liderem Kotwicą Kórnik, a Huraganem Pobiedziska.

Mecz zostanie rozegrany w ramach XXIX serii gier IV ligi grupy wielkopolskiej.

Po ostatnim przełamaniu i wygranej Huraganu na własnym boisku z LKS Gołuchów 3:1 (bramki Tomka Neumanna, Jakuba Różewicza i Wojtka Kłakulaka), tym razem Huraganistów czeka bardzo trudne zadanie z niepokonaną na własnym terenie Kotwicą Kórnik.

W obecnym sezonie Kotwica po 28. spotkaniach zajmuje 1. miejsce z przewagą 9. punktów na grupą pościgową. W poprzedniej kolejce kórniczanie wygrali we Wrześni z Victorią 3:2, mimo przegranej pierwszej połowy 0:1.

Kotwica w obecnym sezonie wygrała 20 spotkań z czego 13 u siebie, 4 mecze zremisowała z tego jeden u siebie jesienią z Wiarą Lecha Poznań 1;1, w pozostałych 4 meczach przegrała tylko na wyjeździe, pozostając do tej pory jedyną drużyną nie pokonaną na własnym boisku.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Kotwicą rozegrane zostało 14 października zeszłego roku. Wtedy to Huragan zremisował bezbramkowo. Natomiast ostatni mecz w Kórniku to 12 sierpnia 2022 i wysoka przegrana HP 1:5. Jedyną bramkę w tym meczu na 1:0 strzelił Marcin Jędrzejczak.

Ogólny bilans spotkań ligowych z Kotwicą Kórnik jest niekorzystny dla Huraganu: 8 wygranych, 9 remisów i 12 porażek

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy