Zawodnicy Akademii wracają do treningów i ligowej rywalizacji

Zawodnicy Akademii wracają do treningów i ligowej rywalizacji

Od poniedziałku 19 kwietnia wznowione zostaną zajęcia wszystkich drużyn naszej Akademii.

Zespoły żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów oraz rezerw powrócą do treningów po 3 tygodniach przymusowej przerwy. Od maja treningi rozpocznie nowa grupa skrzatów.

Poza treningami od 24/25 maja ruszy ligowa rywalizacja grup młodzieżowych. Zgodnie z decyzją Wielkopolskiego ZPN zespoły rozegrają wszystkie zaplanowane na początku roku kolejki.

Nowe terminy spotkań dostępne są w poszczególnych zakładach u góry strony - "Akademia" (daty względem numeru kolejki ze względu na przesunięcia meczów nie występują po kolei). O aktualnym harmonogramie treningów na najbliższy tydzień informować będą trenerzy poszczególnych grup. 

Jedyną drużyną w klubie, której ligowa rywalizacja (treningi dozwolone) stoi jeszcze pod znakiem zapytania jest zespół rezerw. Sytuacja wyjaśni się z pewnością w najbliższych dniach (aktualizacja: zespół rezerw również wraca do walki o ligowe punkty) . (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej